Türk Telekom yağmurdan sonra siteler açılmıyor

aLi[GG]

Hectopat
Arkadaşlar, bugün biraz yağmur yağdı. Gök gürledi falan, bir şeyler oldu. Sonra belli bir süre Wi-Fi interneti kesildi. Çok uzun sürmedi ama. Sonra geri geldi. YouTube, Google Play gibi şeylere kolayca giriyor ama bazı sitelere ya hiç gitmiyor ya da çok zor giriyor. Böyle bir sıkıntı başladı. Ne olacak, çözüm nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, bugün biraz yağmur yağdı. Gök gürledi falan, bir şeyler oldu. Sonra belli bir süre Wi-Fi interneti kesildi. Çok uzun sürmedi ama. Sonra geri geldi. YouTube, Google Play gibi şeylere kolayca giriyor ama bazı sitelere ya hiç gitmiyor ya da çok zor giriyor. Böyle bir sıkıntı başladı. Ne olacak, çözüm nedir?
Bende buna benzer bir sorun yaşamıştım, wifi'ın fişini çekip 10sn kadar bekleyin ondan sonra tekrar çalıştırın sorununuz duzelebilir. Yani bende böyle düzelmişti.

Ben onu denedim ama olmadı.
Bluestacks üzerinden Google Play'den uygulama indirmeye çalışıyorum beklemede kalıyor(önceden iniyordu ve çok sıkıntı yoktu) ama telefondan uygulama iniyor nedense anlamadım.

O olaydan sonra internet düzeldi gibi ama bazı sitelere girmiyor. ERR_TIMED_OUT hatası veriyor. Örnek olarak isa sarının sitesine girmiyor.
Tam yükeyek gibi oluyor ama bu hata çıkıyor.
Bu mesajı atarken bile zorlandı, sanırım çözüm modeme reset atmak. Nasıl atabilirim?

Dün öğleden sonra Google ve bazı Google servisleri ile ilgili erişim sorunu vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı