Diğer Türk Telekom yıldızlı günler kampanyası

Tamamdır, teşekkürler.
İlk fotoğraftakini bilmiyorum hocam. İkisi aynı muhtemelen, zaten bir fark yok. Bu attığım linkteki Yıldızlı Günler Özgür Prime 30GB 25 + 5 GB sosyal medya oluyor. Yani bir nevi 25-30GB düşünebilirsiniz. Ama şu 2.fotoğraftaki prime tarifeleri hala geçerli. 25 Ekim gibi bitiyordu, 31 Ekim'e doğru uzattılar.

Tam da Vodafone'ye geçmiştim.
Geri Türk Telekom'a geçebilirsiniz. İlk 1 ay cayma bedeli kesmiyor. Bende Vodafone'ye geçtim, ondan sonra bunu görünce Türk Telekom'a geri geçtim. Vodafone internet dalgalı olması, ve internetin bi yukarı bir aşağı yavaş olmasından dolayı Türk Telekom'a geçiş sağladım. 3 tane müşteri temsilcisine bağlandım hepsi farklı yanıt veriyordu. Sonrasında Vodafone mağazasına gittiğimde, 5-10 dakika sonra sizi müşteri hizmetleri arayacak ona cayma bedelini sorabilirsiniz dediler. Eğer cayma bedeli çıkarsa konuşma kaydediliyor yasal işlemler başlatılır dedi. Sonra müşteri hizmetleri aradı, ve ilk 3 ay cayma bedeli olmadığını söyledi. Türk Telekom'a geçiş sağlayabilirsiniz. Yeni numara taşıma işlemi yapanlar içindir.

Screenshot_649.png

Edit: Kampanya 31 Ekim 23.59'a kadar uzatıldı.

Geçişi yapan arkadaşlar sırasıyla;

SOZ yazıp 5555'e,
ONAY yazıp 5555'e,
HEDIYE 30GB yazıp 5555'e(Sadece Prime tarifeleri için)
PRIME HEDIYE 20 yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
PRIME DIJITAL yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
göndersin.

SOZ yazıp 5555'e,
ONAY yazıp 5555'e,
PRIME HEDIYE 20 yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
PRIME DIJITAL yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
göndersin.
Hocam merhaba, ben Türk Telekom'luyum yeni faturalı oldum daha 1 ay oldu, buna geçiş yapabilir miyim, nasıl yapabilirim?

Hocam merhaba, ben Türk Telekom'luyum yeni faturalı oldum daha 1 ay oldu, buna geçiş yapabilir miyim, nasıl yapabilirim?
Maalesef geçiş yapamazsınız. Yeni hat alanlara veya yeni numara hat taşıma işlemi yapanlar yararlanabilir.

SOZ yazıp 5555'e,
ONAY yazıp 5555'e,
Prime HEDIYE 20 yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
Prime DIJITAL yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
Göndersin.

Hocam şu an BİMCELL deyim Vodafone 32 GB'a geçmeyi düşünüyordum bu kampanya bittiği için ama şu an Vodafone geçip tekrar buna geçebilir miyim sizce yetişirmi

Hocam şu an BİMCELL deyim Vodafone 32 GB'a geçmeyi düşünüyordum bu kampanya bittiği için ama şu an Vodafone geçip tekrar buna geçebilir miyim sizce yetişirmi
Ne yalan söyleyeyim, risk. Ama risk de sayılmaz, zaten Vodafone'a geçmek istiyormuşsunuz. Taşıma talebini bugün şimdi AVM'ler kapanmadan(zira AVM'lerdeki Vodafone bayileri şu an açıktır.) verirsiniz. Baktınız hat 31 Ekim'den önce ya da 31 Ekim günü aktif oluyor, Vodafone'da hat açılır açılmaz aynı gün Türk Telekom bayisine gidip işlemleri başlatırsınız. Yetişmezse de zaten Vodafone kullanmayı düşünüyormuşsunuz, onu kullanırsınız.

Ne yalan söyleyeyim, risk. Ama risk de sayılmaz, zaten Vodafone'a geçmek istiyormuşsunuz. Taşıma talebini bugün şimdi AVM'ler kapanmadan(zira AVM'lerdeki Vodafone bayileri şu an açıktır.) Verirsiniz. Baktınız hat 31 Ekim'den önce ya da 31 Ekim günü aktif oluyor, Vodafone'da hat açılır açılmaz aynı gün Türk Telekom bayisine gidip işlemleri başlatırsınız. Yetişmezse de zaten Vodafone kullanmayı düşünüyormuşsunuz, onu kullanırsınız.

Hocam 32 GB paket Online özel yazıyor ama internetten taşısam yetişmezmi acaba

Ne yalan söyleyeyim, risk. Ama risk de sayılmaz, zaten Vodafone'a geçmek istiyormuşsunuz. Taşıma talebini bugün şimdi AVM'ler kapanmadan(zira AVM'lerdeki Vodafone bayileri şu an açıktır.) verirsiniz. Baktınız hat 31 Ekim'den önce ya da 31 Ekim günü aktif oluyor, Vodafone'da hat açılır açılmaz aynı gün Türk Telekom bayisine gidip işlemleri başlatırsınız. Yetişmezse de zaten Vodafone kullanmayı düşünüyormuşsunuz, onu kullanırsınız.
Hocam onu bir müşteri hizmetlerine sormak lazım. Diyelim bugün hattını taşıdı, taşıdıktan sonra en geç 4 gün içerisinde açılıyor. 28-29-30-31 zaten hat açılma tarihini rastgele veriyor 2-3 gün sonra örneğin 30'da mesaj geldi sonraki ayın 2'si olursa bir anlamı kalmaz. SOZ yazmadan tarifeye geçilmiyor sanırım.

Geri
Yukarı