Diğer Türk Telekom yıldızlı günler kampanyası

Hocam onu bir müşteri hizmetlerine sormak lazım. Diyelim bugün hattını taşıdı, taşıdıktan sonra en geç 4 gün içerisinde açılıyor. 28-29-30-31 zaten hat açılma tarihini rastgele veriyor 2-3 gün sonra örneğin 30'da mesaj geldi sonraki ayın 2'si olursa bir anlamı kalmaz. SOZ yazmadan tarifeye geçilmiyor sanırım.
Gelen tarih SMS'inde yeni hat aktif olur, o andan itibaren Türk Telekom'a başvuru yapılabilir. Hattın 31'inden sonra açılmasının en ufak bir önemi yok. 31 Ekim saat 21-22 gibi bile başvursanız sorun olmaz. Hat 3'ünde veya 4'ünde açılsa bile kampanyadan yararlanılabilir. Önemli olan hattın aktif olacağı tarih ve saat değil, başvuru tarihi yani.

Hocam 32 GB paket Online özel yazıyor ama internetten taşısam yetişmezmi acaba
Online'a özel değil, aynısını bayiler de veriyor.

Beni bugün arayıp 25 ve 30GB'lık paketleri teklif ettiler ben 104TL'ye 20GB + 1500dk +250SMS paketini kullanıyorum daha 7 ay tahattüt var zorla satacaklar :) benim paketin tahattütsüz fiyatı 160TL, yeni paketler 250-300TL arası amaçları indirim sonrası fiyatları yükseltmek

Hattım bugün açıldı.

İlk ay 30GB
İlk ay 20GB
24 ay Tivibu Go
24 ay Muud şarkı uygulaması
3 ay Youtube Premium

Bana bunları verdi. Sizde bunları yapmak isterseniz

5555'e HEDIYE 30 yazıp gönderin.
5555'e PRIME HEDIYE 20 yazıp gönderin.
5555'e PRIME DIJITAL yazıp gönderin.
5555'e YOUTUBE yazıp gönderin.

Vodafone operatöründeyken premium vermisti şimdi Türk Telekom'un verdiği Premium'u kullanamıyorum. 😭

Beni bugün arayıp 25 ve 30GB'lık paketleri teklif ettiler ben 104TL'ye 20GB + 1500dk +250SMS paketini kullanıyorum daha 7 ay tahattüt var zorla satacaklar :) benim paketin tahattütsüz fiyatı 160TL, yeni paketler 250-300TL arası amaçları indirim sonrası fiyatları yükseltmek
Öyle zaten hocam. Mevcut müşteri iken hiçbir kampanya size özel tarife felan yapmıyorlar.

Bende buradan görüp 2. Hattımı aldım çok cazip geldi. Yalnız tek sinir olduğum şey 12 ay 40 lira taksitle hat aktivasyonu ücreti alınacak olmassı oldu. Faturalı hatlarda ücret alınmıyor diye biliyordum.

Bende buradan görüp 2. Hattımı aldım çok cazip geldi. Yalnız tek sinir olduğum şey 12 ay 40 lira taksitle hat aktivasyonu ücreti alınacak olmassı oldu. Faturalı hatlarda ücret alınmıyor diye biliyordum.
Yeni hat aldıysanız ücret alınıyor, numara taşıma işlemi yaptıysanız onun dışında alınmıyor.

Edit: Kampanya 31 Ekim 23.59'a kadar uzatıldı.

Geçişi yapan arkadaşlar sırasıyla;

SOZ yazıp 5555'e,
ONAY yazıp 5555'e,
HEDIYE 30GB yazıp 5555'e(Sadece Prime tarifeleri için)
PRIME HEDIYE 20 yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
PRIME DIJITAL yazıp 5555'e (Sadece Prime tarifeleri için)
göndersin.
Hocam ilk fotoğraftaki kampanya bunların içinde mi?

Hepsi birbirinin laciverti. İşin düştüğünde hiçbiri çalışmaz. Netin bakiyen su gibi akar. Aylık fiyatları neredeyse her ay artar. Sorsan kullanıcı dostuyuz sizi düşünüyoruz. Eksik olun.

Geri
Yukarı