Türk Telekom yükleme hızı 0.2 Mbps gözüküyor

Mehmet Sami

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Türk Telekom bir modem kullanıyorum. Hız testi yaptığımda ise 0.2-0.3 upload gözüküyor. Neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
'Tırt Telekom' dediğimiz markadan daha fazlasını beklemeniz pek doğru olmayacaktır. ADSL kullanıyorsanız 0.6 üstü beklemeyin. Müşteri hizmetleri ile konuşun 0.2 daha versinler. Diyecek başka bir şeyim yok. Burada önemli olan eğer ADSL paket kullanıyorsanız 0.6 üstü beklemeyin. Zaten 0.3 değeri köy gibi yerlerde gayet normal.

Wifi muhtemelen, ama zaten TT'den daha iyisi beklenmezdi 😀. Yukarıdaki nasıl çözüleceğini anlatmış.
@yokedicioguz şaka yaptım, 0.2 oranları çok düşük TT'den kaynaklı değil biliyorum.
Hocam altyapıya çok bağlı bizim burda TT bana vaadedilen hızı verebiliyor ve asla kesilme vesayre olmadı ping oranımda çok düşük her İSS'de memnun olan / olmayan var.

Arıza kaydı açabilirsiniz. Galiba genel kitlenin aksine bölgenizde Upload hızına yükleniyorlar.

Hocam altyapıya çok bağlı bizim burada TT bana vadedilen hızı verebiliyor ve asla kesilme vesaire olmadı ping oranımda çok düşük her İSS'de memnun olan / olmayan var.
Vaat ettikleri hız için sizden belirli bir ücret istiyorlar sonuçta. Ve bu ücretin en pahalı olduğu yerlerden biri TT yanlış mıyım? Zaten kendi yaptığı açıklamalarda bile biz düşük hız sunmuyor kullanıcılar düşük hız tercih ediyor demişlerdi. Yani suç bizde para olmadığı içinmiş. Onların paketleri pahalı falan değilmiş. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı