Türk Telekom Yüksek Ping Değerleri

Durum bende de aynı. EvdeKal çağrılarından dolayı yoğunluk söz konusu maalesef. Home Office olarak çalıştığımı ve durumun acil olduğunu bildirmeme rağmen tık yok. Aşırı yoğunlar. Aşırı kopmalar, düşük hız vesaire.

Son iki gündür pingim 120'den aşağı düşmüyor. Herkeste mi böyle yoksa bana özel bir durum mu?
Aslında bu bütün Türk Telekom kullanıcılarında ortak :D.

Modeminizi kapatın 10—20 saniye bekleyin sonra tekrar açın.

Ek olarak eba vs için kullananlar, evde torrent sitesi başında sabahlayanlar, netflix izleyenlerle bence normal (Listeye pubg eklemedim bile :D)

Aslında bu bütün Türk Telekom kullanıcılarında ortak :D.

Modeminizi kapatın 10—20 saniye bekleyin sonra tekrar açın.

Ek olarak eba vs için kullananlar, evde torrent sitesi başında sabahlayanlar, netflix izleyenlerle bence normal (Listeye pubg eklemedim bile :D)
Kablonet kullanıyorum, bu zamana kadar hiçbir dalgalanma yaşamadım internette. Bu yoğunluk olayları sadece TT'de mi oluyor?

Benim de son 1 aydır bu sorunla karşılaştığımı belirtmek isterim. Nerede oturuyorsun ? Belki toplanıp destek talebi açabiliriz.

Salgın sebebiyle işler durgunken ailemin yanında biraz vakit geçirmek için Bursa'ya geldim. Burada evimizde standart TT Net ADSL bağlantısı var. Son 3-4 gündür ben de düzenli ve standart bir ping sorunu yaşıyorum. Discord ve World of Tanks'ta ping çoğu zaman ortalama 150 oluyor. Tabii hem sesli iletişimde hem de oyunda sıkıntı oluşuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı