Türk Telekom yüksek ping ve bağlantı kopmaları

Cangg

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar, yaklaşık 2-3 ay önce olan bir sorun tekrar başıma gelmeye başladı. Son 1 haftadır akşam saatlerine kadar internete garip şeyler oluyor. Derslerde sürekli kesiliyor, oyunlarda pingim durduk yere 20K gibi değerlere çıkıyor, Discord'da yazdıklarım 30 saniye sonra gidiyor.

Ayrıca tüm bunlar olurken internet bağlantısı var gözüküyor. Aynısı başıma daha önce de gelmişti fakat durup dururken (1 ay sonra) düzeldi. Bu durum neden kaynaklı olabilir? Nasıl düzeltebilirim? En son bu durum olduğunda Türk Telekom'u her aradığımda bir şeyler geçiştirip kapatıyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var Türk Telekom gece saatlerinde hızları düşürüyor sanki anlamayacağız.
Tahaüt süresi bitince direk çıkın Türk Telekom'dan.

Arkadaşlar moderatörler başlığı değiştirmişler, benim sorunum düşük hız değil. İnternet bağlantım olmasına rağmen internetim kopuyor.

Hat değerlerinizi atabilir misiniz?

Dediğim gibi sorunum düşük hız değil ama yine de söyleyeyim. Ping 12, download 16, upload 1.

Herkese merhabalar, yaklaşık 2-3 ay önce olan bir sorun tekrar başıma gelmeye başladı. Son 1 haftadır akşam saatlerine kadar internete garip şeyler oluyor. Derslerde sürekli kesiliyor, oyunlarda pingim durduk yere 20k gibi değerlere çıkıyor, Discord'da yazdıklarım 30 saniye sonra gidiyor.

Ayrıca tüm bunlar olurken internet bağlantısı var gözüküyor. Aynısı başıma daha önce de gelmişti fakat durup dururken (1 ay sonra) düzeldi. Bu durum neden kaynaklı olabilir? Nasıl düzeltebilirim? En son bu durum olduğunda Türk Telekom'u her aradığımda bir şeyler geçiştirip kapatıyorlardı.

Dediklerinizin tıpatıp aynısı bende de var. En yakın Türk Telekom'dan kurtulmayı planlıyorum başka bir yolu yok gibi.

Aynı sorun bende de var Türk Telekom gece saatlerinde hızları düşürüyor sanki anlamayacağız.
Tahaüt süresi bitince direk çıkın Türk Telekom'dan.
Hız düşmüyor ama internet kopmaları oluyor ağ bağlantısı olmasına rağmen. Bir de bende sabah oluyor bu sorun
Dediklerinizin tıpatıp aynısı bende de var. En yakın Türk Telekom'dan kurtulmayı planlıyorum başka bir yolu yok gibi.
Maalesef o çözüm yolu bende yok, ailem istemiyor. :(

Geri
Yukarı