Türk Telekom zammı sonrası hangi servis sağlayıcıya geçilir?

Minx Enigma

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 5-5500
MSI A520M-A PRO
MSİ GTX 1650 OC-V2
GSKİLL 8x2 (3200 CL16)
CRUCİAL 500P3SSD8 (500GB)
ST1000DM (1TB)
Hİ-LEVEL 240 (240GB)
XİGMATEK BLADE (600W 80+)
Meslek
Üniversite öğrencisi.
Selam dostlar, öncelikle iyi sosyaller. Sormak istediğim şey şu. Türk Telekom Türkiye'deki tüm altyapıya sahip diye biliyorum. Genel olarak bir zam yaptıklarında diğer operatörlerde bundan etkileniyor. Mevcut tarifem, Superonline 35Mbps yalın VDSL 240TL ödüyorum. Yıl başından sonra tahmini fiyatlar ne olur ve hangi operatörü önerirsiniz 50Mbps geçmek istiyorum. Teşekkürler.

Selam dostlar, öncelikle iyi sosyaller. Sormak istediğim şey şu. Türk Telekom Türkiye'deki tüm altyapıya sahip diye biliyorum. Genel olarak bir zam yaptıklarında diğer operatörlerde bundan etkileniyor. Mevcut tarifem, Superonline 35Mbps yalın VDSL 240TL ödüyorum. Yıl başından sonra tahmini fiyatlar ne olur ve hangi operatörü önerirsiniz 50Mbps geçmek istiyorum. Teşekkürler.

Hocam ben Superonline fiber kullancısıyım Superonline gayet güzel önceden de Superonline VDSL kullanıyordum o zamanda çok güzeldi bence Superonline gayet güzel bence Superonline'den ayrılmayın.

Vodafone DSL 50 Mbps 15 upload sabit 200 TL ödüyoruz. Tercih ederim hiç bağlantı kopmadı altaypınız desteklerse geçin.
1702217593545.png

Bazı bölgelerde Superonline ve TurkNet'in kendi altyapıları var ama Türk Telekom zam yaptıysa hepsi zamanla zam yapar. Kendi bölgenize uygun firmayı bulup araştırma yapmanız gerekmekte.

Hocam hangi şehirdesiniz.

Bazı bölgelerde Superonline ve TurkNet'in kendi altyapıları var ama Türk Telekom zam yaptıysa hepsi zamanla zam yapar. Kendi bölgenize uygun firmayı bulup araştırma yapmanız gerekmekte.

Evet hocam merkezi yerlerde Superonline'nın altyapısı var ben Ankara'dayım Superonline ve Türk Telekom'un altyapıları farklı.

Vodafone DSL 50 Mbps 15 upload sabit 200 TL ödüyoruz. Tercih ederim hiç bağlantı kopmadı altaypınız desteklerse geçin.Eki Görüntüle 2047943

Hocam savunmuyorum arkdaşta sıkıntı vardır ben CS:GO'da 1 (arada 5 9) ms alıyorum Valorant'a eskiden aldığım ping değeri 5 yukarı çıkmıyordu. Modem en iyisi zaten eskilerin ismi şöyle

HG658c V2 Home Gateway

Hocam hangi şehirdesiniz.

Evet hocam merkezi yerlerde Superonline'nın altyapısı var ben Ankara'dayım Superonline ve Türk Telekom'un altyapıları farklı.

Hocam Bolu merkezdeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı