Türk Telekom zilimi bozdu

muhammedbyrkn

Hectopat
Merhaba eve internet bağlattırdım, Türk Telekom'dan 2 kişi geldi biri evden DSL kablosuna ek yapıp modeme takıp interneti denedi sıkıntı olmadı buraya kadar sorun yok, bir de aşağıda adam vardı o ne yaptı bilemicem. Aradan 2 saat geçti zil otomatiginin yeşil olarak sürekli yandığını fark ettim tam o sırada karşı komşu kendi ziline basınca bizim zil çalmaya başladı ve susmuyor, mecburen otomatigi sokup içerideki kabloları çıkarttım bu adamlar ne yaptı da zili bozdular anlamadım bir fikri olan var mi arıyorum ulaşılamıyor adamlara.

Adamların bozduğunu nereden biliyorsunuz? Adamların sizin zilinizle nasıl bir işi olabilir? Geçenlerde arabamın anahtarını kaybettim @muhammedbyrkn nerdeydi bilmiyorum ama o çalmış olabilir. Size mantıklı geliyor mu bu?

Denk gelmiştir, bozulmuştur. Nasıl bir başlıktır Turk Telekom zilimi bozdu?

Merhaba eve internet bağlattırdım, Türk Telekom'dan 2 kişi geldi biri evden DSL kablosuna ek yapıp modeme takıp interneti denedi sıkıntı olmadı buraya kadar sorun yok, bir de aşağıda adam vardı o ne yaptı bilemicem. Aradan 2 saat geçti zil otomatiginin yeşil olarak sürekli yandığını fark ettim tam o sırada karşı komşu kendi ziline basınca bizim zil çalmaya başladı ve susmuyor, mecburen otomatigi sokup içerideki kabloları çıkarttım bu adamlar ne yaptı da zili bozdular anlamadım bir fikri olan var mi arıyorum ulaşılamıyor adamlara.

Bina ankastreniz ile zil kabloları aynı yerde mi toplanıyor?

Siz aşmışsınız.

Teşekkürler 😂

Tanrıların bize gönderdiği bilge siz olmalısınız! Ah efendim, sizinle tanışmak ne büyük şeref.

😂

Vi anam - Vi.

Bakın ne anlatacağım bir gün uzun yola gidiyorum petrol ofisinde ki adam benim arabanın benzin girişindeki kapağı bozuyor yolda yakıt tam bitecekken fark ediyordum bunu. Şimdi adama ne yapabilirim? Yakın bir sanayide tamir ettirdim xD adama suç atsan bir dert atmasan bir dert onun için. Tamir ettirin. 😂

O kutuyu açıp hiç bakmadım açıp baksam bile zil kabloları oradan mı geçiyor anlayacak bilgim yok.

Bina ankastreniz ile zil kabloları aynı yerde mi toplanıyor?

Zil ile internet bağlantısının ne alakası var?

Bende onu soruyorum ddddddddddddddddddd.

Adamların bozduğunu nereden biliyorsunuz? Adamların sizin zilinizle nasıl bir işi olabilir? Geçenlerde arabamın anahtarını kaybettim @muhammedbyrkn nerdeydi bilmiyorum ama o çalmış olabilir. Size mantıklı geliyor mu bu?

Denk gelmiştir, bozulmuştur. Nasıl bir başlıktır Türk Telekom zilimi bozdu?

24 senedir aynı dairede oturuyorum zilin bozulduguna bir kez bile şahit olmadım. Ben zilin bozuldugunu fark etmedim babam eve gelince bu zilin ışığı niye yanıyor dedi diye bana sordu o sorudan 5 dakika sonra karşı komşu kendi ziline bastı bizim zil çaldı yani sen diyosun ki bu tesadüf olamaz adamlar da suç olmayabilir zil kendi kendine mi bozuldu diyorsun.

Bak kendin ne güzel söylemişsin, olmayabilir diye. Mevzu bozdu ise bile adamların bozması değil. Senin ifade ediş tarzın. Adamların bozduğuna eminsen, buna şahit olduysan emin konuşursun. Ankastre kablolarına bak deniliyor, anlamam diyorsun. Gözünle görmemişsin, gördüğün olay hakkında bilgin yok. Bu küçümsemek için değil, bilgin yok derken herkes her şeyi bilecek diye bir durum yok. Sen o işten anlamazsın, ben senin anladığın işten anlamam. Neden bilgim yoktur. Umarım anlatabilmişimdir söylediğimi. Bir elektrikçi çağırın kontrol ettirin, sorunun kaynağını öğrenirsiniz en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı