Türk Telekom zorla ADSL bağlıyor

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Extranet altyapı sorgulama:

ghh.PNG

Arkadaşlar şöyle başlıyayım yaklaşık 8 yıldır komşumuz ile Türk Telekom ortak İnternet kullanıyoruz, 3 yıldır 30Mbps civarı hız alıyorum. Dün artık kendi evime bağlatmak istedim Türk Telekom'da 2 tane kadın arkadaş maksimum 16 alırsınız diyor (muhtemelen ADSL bağlayacaklar).Fakat altyapım VDSL destekliyor ve Türk Telekom sitesinden de sorgulayınca HiperNet destekliyor diyor, HiperNet'de VDSL imiş. Dün babam bağlatmak için gitmiş ve işlemleri başlatmış, uzun sürdüğü için iptal etme şansımız oluyor bende gittim konuşmaya kadına bundan 1 ay önce aldığım hızı ekran görüntüsü olarak gösterdim(download:31.7/upload/6 civarı).Kadında aynen şunu dedi tamam işte bu da 16Mbps zaten bulunduğumuz bölge bu hızın üstünü alan yok direkt iptal ettim.

Sonuca gelecek olursak neden VDSL altyapım varken ADSL bağlamaya inat ediyorlar şimdi ben TürkNet bağlatmak istesem onlar da mı ADSL bağlayacaklar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da Superonline aynısını yaptı. Sonra güç bela iptal ettim , Türknet'e geçtim. Onlar da başta adsl bağladı , şikayet ettim ertesi gün vdsl bağladılar.

İnternet'i bilmesek adamlar bizi s... Büyük ihtimal port yok adamlar uğraşmak istemiyor.

Aynen hocam vallahi forumda 1 yıldır farım son 2 aydır aktif olarak kullanıyorum çoğu konuda bilgi sahibi olabiliyor insan bu forumda, neredeyse çok az şey biliyordum şu an katladım bilgilerimi.

Extranet altyapı sorgulama:

Eki Görüntüle 599471

Arkadaşlar şöyle başlıyayım yaklaşık 8 yıldır komşumuz ile Türk Telekom ortak İnternet kullanıyoruz, 3 yıldır 30Mbps civarı hız alıyorum. Dün artık kendi evime bağlatmak istedim Türk Telekom'da 2 tane kadın arkadaş maksimum 16 alırsınız diyor (muhtemelen ADSL bağlayacaklar).Fakat altyapım VDSL destekliyor ve Türk Telekom sitesinden de sorgulayınca HiperNet destekliyor diyor, HiperNet'de VDSL imiş. Dün babam bağlattırmak için gitmiş ve işlemleri başlatmış, uzun sürdüğü için iptal etme şansımız oluyor bende gittim konuşmaya kadına bundan 1 ay önce aldığım hızı ekran görüntüsü olarak gösterdim(download:31.7/upload/6 civarı).Kadında aynen şunu dedi'tamam işte bu da 16Mbps zaten bulunduğumuz bölge bu hızın üstünü alan yok direkt iptal ettim.

Sonuca gelecek olursak neden VDSL altyapım varken ADSL bağlamaya inat ediyorlar şimdi ben TürkNet bağlatmak istesem onlardamı ADSL bağlayacklar?
Türk Telekom'a asla bulaşmayın, az hız çok para onların sloganı.

Geri
Yukarı