Türk Telekom'a çok teşekkürler

Gerçekten özellikle durduk yere olduysa...Seçilmiş, buyrun , şöyle oturun.
Moderatörler ! Derhal bu kişiye özel rol ile seçilmiş ayarı bağlayın. (!)

Öncelikler Türk telekoma çok teşekkürler. Gerçekten dünyanın en iyi firması falan galiba. Hayatımda ilk ve son kez de olsa bana Full internet hızı verdi 16/15.67 civarı. Çok ama çok teşekkürler. 5 dakika sonra tekrar 6 ya düştü ama olsun o 5 dakika bana yetti.
TT: Biz teşekkür ederiz :). Siz bizi kötüleyenlere takmayın bizim altyapımız gayet modern normalde fakat işte kullanıcılar düşük paketleri tercih ediyorlar (kesinlikle fiyatlardan dolayı değil) ondan yani yoksa müşterilerden biri bile 'ben avrupa standartlarında internet istiyorum' derse bugün başlatırız hemen çalışmaları. Ama aziz milletimizin avrupalılar gibi herşeyin en iyisinde gözü yok.

Bizi arayıp, kampanya yaptıklarını, modemi kapatıp açmamız gerektiğini söylediler. Modemi kapatıp açtım ve hız 2'ye katlandı. 3 MB ile indiriyorken, şu an 6 MB ile indiriyorum oyunları. Uzun zamandır böyle. Size de aynısını yaptıklarını sandım başlığı okuyunca :D

Bizi arayıp, kampanya yaptıklarını, modemi kapatıp açmamız gerektiğini söylediler. Modemi kapatıp açtım ve hız 2'ye katlandı. 3 MB ile indiriyorken, şu an 6 MB ile indiriyorum oyunları. Uzun zamandır böyle. Size de aynısını yaptıklarını sandım başlığı okuyunca :D
:D

Geri
Yukarı