Türk Telekom'da internet kesintisi var

ETqnka

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba 9 Ağustos 2023 tarihinde hız düsüklüğümden dolayı müşteri hizmetlerini aradım. Bana 15 Eylül olacak şekilde tahmini süre verildi. O gün geldiğinde hala aynı sorun vardı tekrar aradım tekrardan ertelendi kasım ayına kadar bu şekilde ilerledi. İnterneti kullanabiliyordum sadece hızım yavaştı sonrasında gelip apartman kutusuna baktılar ve o günden sonra kasım'ın 3'ünden itibaren internetim kesik üst komşumdan rica edip onunkini kullanıyoruz. Onlarda herhangi bir sorun yok. Sorum şu daha aralık 2024e kadar süren taahhütten hizmet verilmemesınden dolayı iptal ettirebilir miyim?

Not: Tivibu aboneliğimizde bulunmakta haliyle internet olmayınca onu da kullanamıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
DSL ışığı yanıyor mu bağlı bulunduğun Türk Telekom müdürlüğüne giderek belki süreci hızlandırabilirsin verdikleri sözü tutmuyolarsa itiraz edebilirsin BTK'ya falan şikayet et.

DSL ışığı yanıyor mu bağlı bulunduğun Türk Telekom müdürlüğüne giderek belki süreci hızlandırabilirsin verdikleri sözü tutmuyolarsa itiraz edebilirsin BTK'ya falan şikayet et.

DSL yanmıyor müdürlüğe gittiğimde Tivibu kutunuz eski onu degistirmek icin ekip göndereceğiz internetede baksınlar dediler fakat kimse gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı