Türk Telekom'da IPv6 desteği var mı?

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba bir site keşfettim ne kadar doğru sonuç veriyor bilemiyorum ancak aşağıdaki sonuçlara göre ISS sunucunuz IPv6 desteği sağlıyor diyor. Bu konu ne kadar doğru olabilir?

1679428649813.png

Mh ile görüştüm şaka gibi dedikleri cevap Statik IP mi istiyorsunuz? Diyorum IPv6 bahsediyorum bu konu hakkında bilginiz var mı hayır o ne dedi şaka gibi Mh :)

Mh ile görüştüm şaka gibi dedikleri cevap Statik IP mi istiyorsunuz? Diyorum IPv6 bahsediyorum bu konu hakkında bilginiz var mı hayır o ne dedi şaka gibi Mh :)
Bilgisizlik böyle bir şey işte. TürkNet'de talep açarak alabiliyorsunuz. Ama IPv6'nın şu an öyle büyük bir getirisi yok. Çoğu site hala IPv4'de.

Hayır yok ayrıca olmaması şu anlık iyi çünkü tüm oyun sunucuları IPv4 destekliyor IPv6 da sorun yaşayacağımı belirttiler.
IPV6'ya geçince IPV4 adresin duruyor ikisini birden kullanabiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IPv6'ya geçince IPv4 adresin duruyor ikisini birden kullanabiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pek bir önemi yok şu an benim için aslında CGNAT IP havuzunun için de değilim. Stabil hızım ping değerim 1 Online oyunlar da 3 ile 9 arası ms alıyorum bu da yeterli bir olay.

Yeni konular

Geri
Yukarı