Çözüldü Türk Telekom'da sürekli olarak ınternet kopması oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

unsalbugra

Attopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, son 2.5-3 aydır başım Türk Telekom ile belada. Geçen sene ramazan ayında oyun bilgisayarı ile birlikte sırf oyun oynamak için ınternet almıştım kendıme, başlarda hiçbir sıkıntı yokken 2,5-3 aydır sürekli olarak arka arkaya önce DSL ışığı sönüyor sonra ınternet ışığı 2 dk sonra geri geliyor sonra 10 dakika sonra aynısı oluyor. Kaç defa şikayet kaydı bıraktım hatırlamıyorum, kutuya ınternet sorunsuz gelıyor dedi teknık ekip sonra denemem ıcın modem bıraktılar ve 3 gün sonra onda da aynı sorun cıktı. Herhangi bir bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, son 2.5-3 aydır başım Türk Telekom ile belada. Geçen sene ramazan ayında oyun bilgisayarı ile birlikte sırf oyun oynamak için ınternet almıştım kendıme, başlarda hiçbir sıkıntı yokken 2, 5-3 aydır sürekli olarak arka arkaya önce DSL ışığı sönüyor sonra ınternet ışığı 2 dk sonra geri geliyor sonra 10 dakika sonra aynısı oluyor. Kaç defa şikayet kaydı bıraktım hatırlamıyorum, kutuya ınternet sorunsuz gelıyor dedi teknık ekip sonra denemem ıcın modem bıraktılar ve 3 gün sonra onda da aynı sorun cıktı. Herhangi bir bilgisi olan var mı?

DSL kablosunda bir problem var demek ki başka bir açıklaması olamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı