Türk Telekom'da upload hızları yükseliyor

Download 41 Mbps olmuş ama upload hâlâ 6, sanırım o da yükselir çok geçmeden.

Bende de SNR+Upload düştü gece 12980 Kbps kayıtlara girdi maksimum hız olarak. Şu anda 12514 Kbps en düşük kayıtlara geçti. Şu an da 12500 Kbps değerlerinde geziyor cidden sorun var hatlarda. Kablo tamiri öncesinde çok yüksekti upload değerlerim :(

Bende de SNR+Upload düştü gece 12980 Kbps kayıtlara girdi maksimum hız olarak. Şu anda 12514 Kbps en düşük kayıtlara geçti. Şu an da 12500 Kbps değerlerinde geziyor cidden sorun var hatlarda. Kablo tamiri öncesinde çok yüksekti upload değerlerim :(
Kablo mu yenilediniz de düştü upload değerleri? Önceden kaç alıyordunuz?

Direkt sistemden müdahele edip düşürüyorlar hızları bence. Arıza kaydı oluşturdum. Kablolara bakıp düzelttiler olmadı sonra tekrar aradım durumu anlattım. Biz sistemde zaten en yüksek hızı veriyoruz, daha fazla artıramayız diyorlar. Şu anda bu hız artırma olayı hâlâ test aşamasında mı?
Kademe kademe mi devam ediyor bilen varmı acaba?
4 aydır sıkıntısız kullanıyordum, bir anda pat diye hızı düşürdüler ve önce internet gitti geldi. Ardından hızı düşürmüşler, kasıtlı geldi bana.

Direkt sistemden müdahale edip düşürüyorlar hızları bence. Arıza kaydı oluşturdum. Kablolara bakıp düzelttiler olmadı sonra tekrar aradım durumu anlattım. Biz sistemde zaten en yüksek hızı veriyoruz, daha fazla artıramayız diyorlar. Şu anda bu hız artırma olayı hâlâ test aşamasında mı?
Kademe kademe mi devam ediyor bilen var mı acaba?
4 aydır sıkıntısız kullanıyordum, bir anda pat diye hızı düşürdüler ve önce internet gitti geldi. Ardından hızı düşürmüşler, kasıtlı geldi bana.

Şu anda Türkiye'nin her yerinde test ediyorlar bence kesin sonuç alınca nmsleri yayınlayacaklar.

1692827528777.png

Bu tablo 20 Haziran'da BTK tarafından paylaşıldı bence şu nmsler kesinleşince mhlardan uploadı 15 yapabileceğiz.

Zaten 15 de olsa benim hat zar zor 15 alır belki kopma yapar zannetmiyorum ama.

Şu anda Türkiye'nin her yerinde test ediyorlar bence kesin sonuç alınca nmsleri yayınlayacaklar.

Eki Görüntüle 1914766

Bu tablo 20 Haziran'da BTK tarafından paylaşıldı bence şu nmsler kesinleşince mhlardan uploadı 15 yapabileceğiz.

Zaten 15 de olsa benim hat zar zor 15 alır belki kopma yapar zannetmiyorum ama.
Teşekkürler bilgi için.

Ankara'da 15 alan Türknet kullanıcısı arkadaşımın da 10'a düşmüş. Bana sövüyor ''şom ağızlı'' diye :D
Yani 10'a düşmesi olağan. Olması gereken olmuş kısaca. :D
Ben de 8'den 10'a çıktım. Halbuki 15 olabilirmiş ama sıkıntı TürkNet'e elle yükselttirdiğim profilmiş sorun. Kaçtı kısaca 15 Mbps boş yere.

Yani 10'a düşmesi olağan. Olması gereken olmuş kısaca. :D
Ben de 8'den 10'a çıktım. Halbuki 15 olabilirmiş ama sıkıntı TürkNet'e elle yükselttirdiğim profilmiş sorun. Kaçtı kısaca 15 Mbps boş yere.
Valla benim de halen 8 de kalması sizinle aynı sebeptenmiş. Ben dslam limitine takıldığım için manuel olarak hızı 99999 yaptırmıştım.
Ama 2 ay önce hattımı resetlediler ve dslam limiti geri geldi, muhtemelen upload hızı da 10 olmuştur. Dslam limitini tekrar düzelttirmem lazım ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı