Türk Telekom'da upload hızları yükseliyor

Paketinize göre alabileceğiniz en yüksek upload 15 Mbps ve sizin limitiniz(hat değerlerine göre) 10Mbps olsun. Muhtemelen 9Mbps tanımlanır ve konu kapanır.

TT böyle işler.
Onu da yapmıyorlar Türk telekom kullanıyorum arıza kaydı açtım aradılar anlattım tamam sizi anladık diyorlar ama hala 8mbps upload var Netspeed kullanan arkadaşımın 12Mbps'e yükseldi.

Onu da yapmıyorlar Türk telekom kullanıyorum arıza kaydı açtım aradılar anlattım tamam sizi anladık diyorlar ama hala 8mbps upload var Netspeed kullanan arkadaşımın 12Mbps'e yükseldi.
Yeniden hız profili tanımlaması talep etmeyin deneyin. Sizi anlayan bir MH gelirse sorun çözülür.

Yeniden hız profili tanımlaması talep etmeyin deneyin. Sizi anlayan bir MH gelirse sorun çözülür.
Sanırım o dediğinizi yaptılar nasıl derseniz 2 fotoğraf paylaşıyorum dikkat edin birinde Download hızı 51Mbps olarak tanımlanmış dünden beri diğer fotoğrafta 58Mbps tanımlı arıza kaydı açtıktan sonra yaptılar sanırım ama Upload hızı hala aynı..

Bir de hocam saçma bir durum var modemi Salondaki girişe bağladığım zaman Upload 25Mbps maksimum destekliyor kendi odama bağlayınca 16 koridora bağlayınca 11 destekliyor ev aynı bağlantı aynı ne alakaysa.

1.jpg

2.jpg

Benim sahamda halen yükselme yok. Upload SNR değerim hiç değişmedi, bu da bana komşularımın Upload hızlarının artmadığını gösteriyor. Eğer hızı artan komşum olsaydı Upload SNR değerimde düşme olurdu.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (391).png
    Ekran Görüntüsü (391).png
    5 KB · Görüntüleme: 47
Benim upload hızım ilk buraya yazdığımdan beri hiçbir şekilde değişmedi ve hala 15mbps kullanıyorum, Netspeed sağlayıcım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230605_131252_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230605_131252_com.android.chrome.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 42
Peki herkese bu yükseltme gelecek mi? Yoksa vazgeçtiler mi? Ayrıca bu kampanya gibi süreli mi yoksa bundan böyle yüksek mi kalacak?
Bilmiyoruz işte, bazılarının hızlarını geri aldılar, ama bazılarına da yükseltmeye devam ediyorlar. Vazgeçmiş gibi durmuyorlar ama her an vazgeçebilirler. Eğer çoğumuzunki yükselirse tekrar düşürmezler. Zaman gösterecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı