Türk Telekom'dan Ayrılınmalı mı?

emiirhans

Hectopat
Makaleler
2
Merhabalar. Yakın bir tarihte Türk Telekom'la olan sözleşmem sonra eriyor. Evimizin altyapısı Türk Telekom'a ait ve yanlış hatırlamıyosam 80-90 Mbps civarı bir şey alınıyordu. Ben şu an 24 Mbps alıyorum, sizce başka bir firmaya geçmek mantıklı olur mu?
Şu ana kadar Türk Telekom hiç başımı ağrıtmadı bu internet konusunda bu arada. :) Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Yakın bir tarihte Türk Telekom'la olan sözleşmem sonra eriyor. Evimizin altyapısı Türk Telekom'a ait ve yanlış hatırlamıyosam 80-90 Mbps civarı bir şey alınıyordu. Ben şu an 24 Mbps alıyorum, sizce başka bir firmaya geçmek mantıklı olur mu?
Şu ana kadar Türk Telekom hiç başımı ağrıtmadı bu internet konusunda bu arada. :) Teşekkürler.
Hocam eve kadar fiber altyapıya sahibim TTNET kullanıyordum memnundum açıkcası ama fiyatı yükseldiği için NETSPEED'e geçiş yaptım aradaki fark şu özellikle dikkatimi çekti her gün değil ama bazı günler bağlantıda zayıflama oluyor bunu sebebini bilemiyorum ama genel olarak bundan da memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı