Türk Telekom'dan Superbox'a geçilir mi?

• Konuyu başlatan Pak3l
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 488

Pak3l

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 yıldır Türk Telekom kullanmaktayım. Oturduğum bölgede altyapı sadece Türk Telekom'un olduğu için bu rezaletten kurtulamıyorum Superbox'a geçmeyi düşünüyorum sizce geçilir mi veyahut da başka bir öneriniz var mı?

Merhaba, yaklaşık 2 yıldır Türk Telekom kullanmaktayım. Oturduğum bölgede altyapı sadece Türk Telekom'un olduğu için bu rezaletten kurtulamıyorum Superbox'a geçmeyi düşünüyorum sizce geçilir mi veyahut da başka bir öneriniz var mı?

Altyapı o kadar kötüyse geçilebilir. Ancak Superbox da çok şikayetler görüyorum. Baz istasyon kalitesi gibi durumlarda göz önünde bulundurulursa Turkcell bir hattan test yapmak mantıklı olacaktır. Ama altyapın gerçekten kötüyse o zaman geçilebilir. Altyapı dediğimiz olay da bina tesisati ile alakalıysa kesinlikle bu durumda yenilenip altyapı destekli internet kullanmak daha iyi olacaktır.

Bizde Superbox var aylık 1000 TL veriyoruz. Ben hiç memnun değilim 12 13 Mbps indirme hızı anca alıyorum sürekli telefonumun bağlantısı gidiyor video izlerken donup duruyor.

TurkNet şu anlık bölgenizde varsa 399 TL.

Bizde Superbox var aylık 1000 TL veriyoruz. Ben hiç memnun değilim 12 13 Mbps indirme hızı anca alıyorum sürekli telefonumun bağlantısı gidiyor video izlerken donup duruyor.

Hocam taahhüt var diye düşünüyorum. Yoksa çekilecek çile değil 12-13Mbps bu fiyatlarda doğal olarak. Sizin de mi aynı sorun var altyapı? Ama 12-13 Mbps fazla verir herhalde.

Şu siteden altyapı sorgulaması yapar mısın goknet altyapı sorgulama.
1709322219217.png

Hocam taahhüt var diye düşünüyorum. Yoksa çekilecek çile değil 12-13Mbps bu fiyatlarda doğal olarak. Sizin de mi aynı sorun var altyapı? Ama 12-13 Mbps fazla verir herhalde.

Hocam altyapı direk yok kötü değil direk yok kabloyla hatırladığım kadarıyla kabloyla gelmişti Max 16Mbps alıyorum bununla birlikte bir LoL maçında 8kere internet gittiğini hatırlıyorum.

Malesef

Port yokmuş. Modem arayüzü üzerinden hat değerlerini paylaşabilir misin? Ayrıca hat kablosunda herhangi ara kablo vs ekstradan var mı? Kablo ince mi? Bunlarda etken durumlar. Eğer çözülebilecek bir durum varsa boşuna Superbox ile uğraşmayın.

Altyapı sorunlu ise TurkNet geçse de çözüm alamaz. Türk Telekom müdahale etmesi gerekiyor.

1709322440285.png

Şu anki internetimden çok da farkı yok aslında ama fiyat olarak aynı şeyi söyleyemeyceğim.

Port yokmuş. Modem arayüzü üzerinden hat değerlerini paylaşabilir misin? Ayrıca hat kablosunda herhangi ara kablo vs ekstradan var mı? Kablo ince mi? Bunlarda etken durumlar. Eğer çözülebilecek bir durum varsa boşuna Superbox ile uğraşmayın.

Altyapı sorunlu ise TurkNet geçse de çözüm alamaz. Türk Telekom müdahale etmesi gerekiyor.

Ara kablo yok kablo sanırsam ince en son TT'un servisi takmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı