Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

khlestov

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Hemşire
Merhaba arkadaşlar sözleşmemin bitmesine çok az bir süre kaldı şu an 100 Mbps fiber kullanmaktayım altyapımım desteklediği maksimum hızı almaktayım. Kablolu olarak iyi hoş ama Wi-Fi açısından tam bir rezalet evin salonundan Wi-Fi çekmiyor sırf bu yüzden ek aparat satın almak durumunda kaldım. Sözleşmenin bitişin de yeniden anlaşmayı düşünmüyorum aklıma TurkNet geldi yayıncılar kullanıyor diye kullanan arkadaşlar memnun mu geçmeye değer mi? Yoksa ya TurkNet ya da Turkcell Superonline geçmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar sözleşmemin bitmesine çok az bir süre kaldı şu an 100 Mbps fiber kullanmaktayım altyapımım desteklediği maksimum hızı almaktayım. Kablolu olarak iyi hoş ama Wi-Fi açısından tam bir rezalet evin salonundan Wi-Fi çekmiyor sırf bu yüzden ek aparat satın almak durumunda kaldım. Sözleşmenin bitişin de yeniden anlaşmayı düşünmüyorum aklıma TurkNet geldi yayıncılar kullanıyor diye kullanan arkadaşlar memnun mu geçmeye değer mi? Yoksa ya TurkNet ya da Turkcell Superonline geçmeyi düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim.
Wi-Fi sorunu modemle alakalıdır, sağlayıcıyla ilgili bir problem değil. 1.5 senedir TürkNet kullanıyorum, Türk Telekom 50 Mbps verirken Türknet 100 veriyordu diye geçmiştim herhangi bir sorun yaşamadım.

Superonline Fiber kullanıyorum. Çok memnunum ben ama hepsinde olduğu gibi bunda da memnun olmayanlar var. Turknet bol bol reklam yapıyor, şikayetçi olan çok fazla var. Turkcell bence turknetten daha iyi bir secenek. Forumda sponsorlu bu arada, çok fazla turknet önerecek adam çıkar burada bilgin olsun.

Superonline Fiber kullanıyorum. Çok memnunum ben ama hepsinde olduğu gibi bunda da memnun olmayanlar var. Turknet bol bol reklam yapıyor, şikayetçi olan çok fazla var. Turkcell bence turknetten daha iyi bir secenek. Forumda sponsorlu bu arada, çok fazla turknet önerecek adam çıkar burada bilgin olsun.
Turkcell'in altyapısı çoğu yerde yok, diğer sağlayıcılara göre pahalı. Onun dışında sağlamdır Turkcell.

Wi-Fi sorunu modem ve sinyali bozabilecek ortam ile alakalıdır. TT'den memnunsanız sözleşmenizi yenileyebilirsiniz. TurkNet teoride iyi bir ISS gibi gözükse de pratikte hiç de öyle değil ne yazık ki. Sahadaki eksiklikleri ile çok göze batıyor, altyapı sahibi olan tekellerin zorbalıklarına karşı asla sesini çıkarmıyor. Bu nedenle kendi stabil altyapılarını sağlayana kadar (muhtemelen 5-6 yıl sürecek) geçmemeye karar verdim. Tercih sizin.

Geri
Yukarı