Türk Telekom'dan Superonline geçilir mi?

O zaman hiç düşünmeden geçin derim; ama önce taahhüt bozma cezasını bir araştırın. Kaç lira ödeyeceksiniz, Superonline bu parayı sizin adınıza karşılayacak mı bir sorun. Bize kablo çekildi, eve kutu konuldu; 2 aydan fazladır abonelik başvurusu almalarını bekliyoruz.

Taahhüt ü size ödetmeyeceğim dedi gelen arkadaş onu Turkcell karşılayacak dedi.

Taahhüt ü size ödetmeyeceğim dedi gelen arkadaş onu Turkcell karşılayacak dedi.
Yalnız benim bildiğim belli bir meblağa kadar karşılıyorlar. Şimdi ben taahhüt bozsam 2 sene için bana aylık 200 TL'den 4800 TL fatura çıkarabilirler. Superonline ise mutlaka sözleşmenin bir yerinde "X TL'ye kadar olan taahhüt bozma cezanızı ödüyoruz" diye yazmıştır diye düşünüyorum. Bunu iyice bir araştırın, oyuna gelmeyin.

Yalnız benim bildiğim belli bir meblağa kadar karşılıyorlar. Şimdi ben taahhüt bozsam 2 sene için bana aylık 200 TL'den 4800 TL fatura çıkarabilirler. Superonline ise mutlaka sözleşmenin bir yerinde "X TL'ye kadar olan taahhüt bozma cezanızı ödüyoruz" diye yazmıştır diye düşünüyorum. Bunu iyice bir araştırın, oyuna gelmeyin.

Şu anda Superonline kuruldu ve adamı aradım sordum gelen arkadaşlara da söyledim herhangi bir ücret ödemeyeceğim değil mi diye sadece Türk Telekom'un bu aylık ne kadar kullandıysanız onun kullanım ücretini ödeyeceksiniz başka fatura ödemeyeceksiniz dediler taahhüt de ödemeyeceksiniz dediler şu anda bu Superonline'nin kullanıcı adı ve şifresini nereden değiştireceğim 192.168.1.1'e girince admin admin olmuyor.

Evet bunu gerçekten araştırın çünkü her ne kadar Superonline'dan memnun olsamda yıllar önce aynısını söyleyip TTNET'ten geçerken cezayı ödememişlerdi.

Şu anda Superonline kuruldu ve adamı aradım sordum gelen arkadaşlara da söyledim herhangi bir ücret ödemeyeceğim değil mi diye sadece Türk Telekom'un bu aylık ne kadar kullandıysanız onun kullanım ücretini ödeyeceksiniz başka fatura ödemeyeceksiniz dediler taahhüt de ödemeyeceksiniz dediler şu anda bu Superonline'nin kullanıcı adı ve şifresini nereden değiştireceğim 192.168.1.1'e girince admin admin olmuyor.
Modemin kullanıcı adı ve şifre muhtemelen modemin altında yazıyordur. Bunun dışında bir de size Superonline kullanıcı adı ve şifresini de vermiş olmaları lazım.

Vermediler öyle bir şey olmadı bir arayıp sorarım.
Evet, şimdi aklıma geldi; eğer Superonline'ın verdiği modemse kullanıcı adı ve şifresi modeme kayıtlı geliyor ama size vermiyorlar diye söylemişti bir kullanıcı. Kendi modeminizi kullanmak için onları da Superonline'ın modeminden çıkarıp almanın yolları varmış; ama biraz uğraşmak gerekiyormuş.

Geri
Yukarı