Türk Telekom'dan Superonline'a geçilir mi?

Hangi ISS

• Türk Telekom

Oy: 1 50,0%
  • Superonline

Oy: 1 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2
  • Anket kapandı .

Peak2Core

Kilopat
Yer
Muğla
Arkadaşlar herkese merhaba,

Mevcut TT kullanıcısıyım. 21 Haziran'da bitiyor sözleşmem. TT de iken 1000 Mbps paket kullanıyordum 389 liraya. Şimdi Superonline'a başvurdum. 1000 Mbps 349 lira. Merak ettiklerim var, hem önerilerinizi hem yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

1-) Sansür gerçekten çok mu fazla?

2-) Evim dubleks. Alt kattan üst kata bridge yapıp yeni router koydum. Superonline'de gelen modemde bunu yapabilir miyim?

3-) Herkes Superonline'nin verdiği modemlerden şikayetçi. Sanırım bazı modemler ONT dahil olarak geliyormuş. Yıllardır TT de herhangi bir internet kesintisi, paket kaybı, ping gibi sorunlar yaşamadım. Online rekabetçi oyunlar oynnamaktayım. CS:GO, PUBG, Valorant, BF1 vs oyunlar. Sorun yaşar mıyım?

4-) Sözleşmeyi 12 ay olarak yapacağım. TT'den ayrılma sebebim şu anki 1000 Mbps fiyatları oldukça pahalı. Sizin görüşünüz ne olurdu bu konuda?

5-) Superonline sitesinden sözleşmeyi okudum. Modem bizim seçimimize kalıyormuş. Hangi modemi önerirsiniz? ZTE H3600 önerenleri gördüm sıkça. Bu modem ONT dahil midir? Bağlantıyla alakalı sorun yaşar mıyım? Daha sonra istesem kendi modemimi kullanabilir miyim?

Bilgilerinizi rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı