Türk Telekom'dan Superonline'ye geçmeli miyim?

Bu alt yapı sorgulama sitelerinin yanlış bilgi verdiğinin garantisini veririm. İnternet değişmeden önce alt yapımı 70 Mbps olarak gösteriyorlardı. Şu anda değiştim, test ediyorum en fazla 16 Mbps gösteriyorlar.
Türk telekom alt yapınız sorunsuzsa Türk NET, Millenicom, Netspeed ya da benzerlerine geçiş yapabilirsiniz. Daha geçen keşfettiğim GIBIRNet 35/3 paketi 70 ₺ satıyor.

Superonline’ın sitesinde altyapı olup olmadığını sorgulayabilirsin. Eğer fiber altyapı varsa memnun kalırsın yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Geceleri 100mbit normalde 25mbit, 5mbit upload 100₺. Tv+ da içinde.
O sadece fiber ve benim orda da fiber yok maalesef. Olsa da bütçe yetmez o yüzden VDSL kullanacağız büyük bir ihtimalle.

Çok pahalıya, az hızda internet kullanıyorsunuz bence. Altyapınız da varmış tt geçin derim. 50 mbps 110 TL'ye kullanıyorum gayet güzel.

Superonline’ın sitesinde altyapı olup olmadığını sorgulayabilirsin. Eğer fiber altyapı varsa memnun kalırsın yaklaşık 5 senedir kullanıyorum. Geceleri 100mbit normalde 25mbit, 5mbit upload 100₺. Tv+ da içinde.
Hocam merhabalar.Kablonetten Superonline'a geçmeyi düşünüyorum.Altyapı var,200/5 almayı düşünüyorum,kesilme vs yok dediniz beni mutlu ettiniz vallahi bu aralar herkes Superonline gömüyor.Gerçekten memnun kaldıysanız geçeceğim :D

Hocam merhabalar.Kablonetten Superonline'a geçmeyi düşünüyorum.Altyapı var,200/5 almayı düşünüyorum,kesilme vs yok dediniz beni mutlu ettiniz vallahi bu aralar herkes Superonline gömüyor.Gerçekten memnun kaldıysanız geçeceğim :D
Valla hocam 3 ay önce taşındım yeni evde sorun yaşar mıyım acaba dedim ama bu evde daha iyi. 2 evde de sorunsuz kullandım Superonline'ı. Oturduğun il/ilçe/semte göre değişiyordur muhtemelen ya da ben çok şanslıyım 😃
O sadece fiber ve benim orda da fiber yok maalesef. Olsa da bütçe yetmez o yüzden VDSL kullanacağız büyük bir ihtimalle.
Siz 16Mbit'e 160 veriyorsunuz ben 100Mbit'e 100₺ veriyorum bütçe ile alakalı değil bence. Altyapınız yoksa elbette VDSL bir diğer seçenek.

Heryerde Kablonet övülüyor. Kablonette bir sıkıntı var mı? Memnun muydunuz? (Gerçi altyapım yok ama yine de sorayım dedim.)

Heryerde Kablonet övülüyor. Kablonette bir sıkıntı var mı? Memnun muydunuz? (Gerçi altyapım yok ama yine de sorayım dedim.)
Hocam çok memnunum hatta inanılmaz memnunum fakat tek sorunum var,kullandığım paket 100/5 fakat yayın işleri ile uğraşıyorum modemi her gün kapatmazsam drop giriyor yayına uploadı biraz sıkıntılı modeme res atınca düzeliyor yayına girmeden önce res atıyroum hep,ayrıca 100 mb akşam 7-12 arası 25e düşüyor,superonlineın fiber alytapısı upload anlamında daha stabil olduğu için ve 200mbde de saat kısıtlaması olmadığı için ona geçmeyi düşünüyorum açıkçası ama bu gibi işlerle uğraşmıyorsanız cillop gibi.
Valla hocam 3 ay önce taşındım yeni evde sorun yaşar mıyım acaba dedim ama bu evde daha iyi. 2 evde de sorunsuz kullandım Superonline'ı. Oturduğun il/ilçe/semte göre değişiyordur muhtemelen ya da ben çok şanslıyım 😃

Siz 16Mbit'e 160 veriyorsunuz ben 100Mbit'e 100₺ veriyorum bütçe ile alakalı değil bence. Altyapınız yoksa elbette VDSL bir diğer seçenek.
Hocam haklısınız şans işi bu işler,bu aralar firmayi gömen çok gördüğüm için öven birisini görünce soruyorum normal olarak,hala iyi olduklarını bilmek güzel,acaba dedim firma değişti mi diye :D

Geri
Yukarı