Çözüldü Türk Telekom'dan Turkcell fiber geçiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NameDeli

Hectopat
Bugün bir kampanya olduğunu söyleyerek Turkcell Superonline'dan kişiler geldi bende Türk Telekom'dan bıktığım ve 1 ay taahhüt kaldığı için geçmek istedim ilk 3 ay 99 TL sonra 115 TL dediler 20 MB fiber internet+ TV Plus olarak söylediler ben Türk Telekom normal ADSL olarak 20 MB kullanıyordum fiber ile normal olan arasında çok fark var mı veya sizin Turkcell Superonline ile ilgili görüşleriniz neler?

Çözüm
Bu sabah internet kuruldu kurulum sadece 1 gün sürdü fiberi daireme döşediler modemi kurdular ve interneti kullanmaya başladım bunlar sadece 1 saat aldı gerçekten çok hızlıydı ve şu an ping derecelerim gayet iyi hiç uçma filan olmuyor 10 ms filan oluyor ve ekstra 2 tane modem olup toplamda 3 modem olmasına rağmen bayağı iyi bir ms değeri alıyorum gerçekten çok iyi belki şu anlık böyledir bir sorun olursa buraya yazarım ama şu an gerçekten çok sevdim.
Bu sabah internet kuruldu kurulum sadece 1 gün sürdü fiberi daireme döşediler modemi kurdular ve interneti kullanmaya başladım bunlar sadece 1 saat aldı gerçekten çok hızlıydı ve şu an ping derecelerim gayet iyi hiç uçma filan olmuyor 10 ms filan oluyor ve ekstra 2 tane modem olup toplamda 3 modem olmasına rağmen bayağı iyi bir ms değeri alıyorum gerçekten çok iyi belki şu anlık böyledir bir sorun olursa buraya yazarım ama şu an gerçekten çok sevdim.

Çözüm

Geri
Yukarı