Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

YUSUF5650

Kilopat
Merhaba 1 ay sonra TT tahahhutum bitecek altyapım geçen gün TT de 80 megabit oldu. TurkNet'te ise kendi altyapısını kurdu, şu an 1000 megabit veriyor. TurkNet'e gecmek istiyorum ama çekincelerim var. Bir ara Superonline kullanmıştım günde 20 kez kopuyordu. Sizce TurkNet'te böyle bir olay yaşama ihtimalım nedir? (Superonline kullanırken TT altyapısını kullandım).

Merhaba 1 ay sonra TT tahahhutum bitecek altyapım geçen gün TT de 80 megabit oldu. TurkNet'te ise kendi altyapısını kurdu, şu an 1000 megabit veriyor. TurkNet'e gecmek istiyorum ama çekincelerim var. Bir ara Superonline kullanmıştım günde 20 kez kopuyordu. Sizce TurkNet'te böyle bir olay yaşama ihtimalım nedir? (Superonline kullanırken TT altyapısını kullandım).

Hocam abim de TurkNet düşünüyor. Vallahi 1 gündür GoW ragnarök inmedi internet 16 Mbps olduğundan. İnatla ADSL'de tutuyorlar bizi. Turkcell'di bizim de. Superonline bayağı çıldırtıyor insanı. Bir de bize utanmadan Reeder M7 GO gönderdiler 2020'de anlaşma ile. Yanımda şu an ve mouse pad olarak kullanıyorum. O kadar rezalet tablet ki ancak mouse pad olmayı hak ediyor.

bir sıkıntı yaşamazsınız TurkNet'e geçin ve internetinizi şahlandırın

GigaFiber kullanıyorum 55GB oyunu 9 dakikada indiriyorum. Başka bir söze gerek var mı? ☺️

GigaFiber kullanıyorum 55GB oyunu 9 dakikada indiriyorum. Başka bir söze gerek var mı? ☺️

Hocam 66 Mbps dediler. 16'dan 66'ya uçuş olacak. Eskiden 5 Mbps kullanıyorduk bir de 2021'e kadar. FIFA 17 bir haftada indiğini hatırlıyorum. Abime anlatayım durumu. Ping falan sıkıntı değil de 1 saatte 5 GB anca iniyor. 50 GB'lik oyun 9-10 saatte inmesi demek yani. 100 GB GoW Ragnarök dünden beri iniyor bitmedi öyle düşünün.

Hocam 66 Mbps dediler. 16'dan 66'ya uçuş olacak. Eskiden 5 Mbps kullanıyorduk bir de 2021'e kadar. FIFA 17 bir haftada indiğini hatırlıyorum. Abime anlatayım durumu. Ping falan sıkıntı değil de 1 saatte 5 GB anca iniyor. 50 GB'lik oyun 9-10 saatte inmesi demek yani. 100 GB GoW ragnarök dünden beri iniyor bitmedi öyle düşünün.

Yani oyun firmasının altyapısına da bağlı örneğin ben Steam üzerinden en fazla 60 mb/sn alabiliyorum veya biraz daha altıu ama EA Games üzerinden oyun indirirken 100 mb/sn hızına kadar çıkıyor. 55GB 9dk da indi dün.

Geri
Yukarı