Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

mionellessi

Decipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
İ5 12400F
Şu an 24 Mbps Türk Telekom fibernet kullanıyorum, önümüzdeki ay taahhüt bitiyor. Yeni taahhüt yaparsam fatura 126 liradan 200 liraya yükselecek. TurkNet'e geçmemi tavsiye eder misiniz? Samsun'da yaşıyorum, Türk Telekom altyapısıyla düzgün internet sağlayabilirler mi bana? Türk Telekom'da yıllardır hiçbir sorun yaşamadım, yılda bir ufak sorun yaşasam bile anında çözüyorlar. TurkNet'te aynı hizmeti alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet geçebilirsiniz. Hem daha ucuz ve altyapınızın desteklediği Max hızı veriyor bende geçtim çok sorun yaşamıştım Türk Telekom'da.

Ben çok memnunum, teknik destek de çok hızlı ve ilgili davranıyor. Dilerseniz kod verebilirim iki taraf da ücretsiz 1 ay kullanır.

TürkNet'in destek profili karışık, hemen çözülüp çok memnun olan da var uzun süre çözülmeyip başka operatöre geçen de var.
Ben o tarz yorumlar gördüğüm için kararsız kaldım. Müşteri hizmetleri çok iyi değilmiş sanırım.

Ben çok memnunum, teknik destek de çok hızlı ve ilgili davranıyor. Dilerseniz kod verebilirim iki taraf da ücretsiz 1 ay kullanır.
Çok teşekkür ederim eğer geçiş yaparsam ablamlar kod verecek. TürkNet'e çok iyi diyenler var sizin gibi ama olumsuz yorum da çok görüyorum, o yüzden sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum.

Ben o tarz yorumlar gördüğüm için kararsız kaldım. Müşteri hizmetleri çok iyi değilmiş sanırım.
TürkNet kendi altyapısından vermiyorsa Türk Telekom'a iletiyor. Kurulumda gene Türk Telekom geliyor, tamire de. Araya aracı girdiği için net bir şey söylemek zor. TürkNet'de taahhüt yok, beğenmezseniz iptal eder ve başka ISS'ye geçersiniz.

Eskiden iyi değildi ben de başka operatöre geçmiştim şimdi tekrar TurkNet'e geçtim hiçbir müşteri hizmetleri problemi yok kendilerini çok geliştirdiler.

Çok teşekkür ederim eğer geçiş yaparsam ablamlar kod verecek. TurkNet'e çok iyi diyenler var sizin gibi ama olumsuz yorum da çok görüyorum, o yüzden sorun yaşar mıyım diye düşünüyorum.

Taahhütsüz ve ilk ay para iade garantileri var en kötü hiçbir zarar etmeden test etmiş deneyimlemiş olursunuz.

TürkNet kendi altyapısından vermiyorsa Türk Telekom'a iletiyor. Kurulumda gene Türk Telekom geliyor, tamire de. Araya aracı girdiği için net bir şey söylemek zor. TürkNet'de taahhüt yok, beğenmezseniz iptal eder ve başka ISS'ye geçersiniz.
Peki kuruluma Türk Telekom gelirse yine modem verecek mi bana? Modeme para vermek istemem.

Geri
Yukarı