Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilir mi?

Şimdi benim evin 50k nüfuslu bir ilçenin eski bir mahallesinde. Çevremizde hala tarihi binalar ve bahçeli 2 katlı evler mevcut. Yaş ortalaması çok yüksek. Akşam hatta binen yük de hafif olacaktır diye yorumlayabilirim. Ama apartmanların çok olduğu yaş ortalamasının az olduğu mahallelerde yoğunluğa bağlı olarak hız düşmesi ve ping olabilir. O biraz da yerle alakalı gibi sanki.
Anladım ben çevremde kullanan birilerini bulabilirsem onlara sorayım o zaman.

Yalan hocam zaten kanmayın. 1000MBPS kadar diyor. 100 alınca da bir fark olmayacak yani😅 Ben özellikle mail atmıştım dönüt bile yapmadılar.
Dönüş yapmıyolarsa sıkıntı.😄 Ben en çok bilinen bunlar olduğu için Türk Telekom veya TürkNet kullanacağım, diğer markaları kullanmaya pek yakın değilim...

Peki sizce TürkNet'e taahhüt yapıp daha ucuza mı geçeyim yoksa taahhütsüz mü önerirsiniz?

Son düzenleme:
Anladım ben çevremde kullanan birilerini bulabilirsem onlara sorayım o zaman.

Dönüş yapmıyolarsa sıkıntı.😄 Ben en çok bilinen bunlar olduğu için Türk Telekom veya TurkNet kullanacağım, diğer markaları kullanmaya pek yakın değilim...

Peki sizce TurkNet'e taahhüt yapıp daha ucuza mı geçeyim yoksa taahhütsüz mü önerirsiniz?

Başta taahhütsüz başlayın hocam dilediğiniz zaman taahhüte geçersiniz zaten.

Anladım bilmiyordum hocam, bende öyle bir kampanya bulunmamakta yeni abonelere özeldir. Sanırım onda da ilk ay para iade diyordu bir bakın isterseniz tabii ki çok daha mantıklı 139tl
Taahhütlü yaparım büyük ihtimal, zam gelirse etkilenmemiş olurum.

Edit: TürkNet'e başvurdum ve 2 gün içinde geçişim sağlandı. 108 mbps hız alıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı