Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş nasıl olur?

321872

Centipat
Merhabalar, Türk Telekom'dan TurkNet'e geçmek istiyorum ama bazı sorularım var.
- TT'de cayma bedeli kaç TL?
- Şu anda kullandığım modem ve kablo eski, TurkNet o kablo ve modemi mi kullanacak yoksa yenisini talep edebiliyor muyuz?
- CAT 5, 6, 7, 8 TurkNet bunların hepsini sağlayabilir mi?

Biz cayma bedeli 450 TL verdik ama ben pişman değilim modem aynısını kullanabilrisiniz. Dilerseniz yeni modemde alabilirsiniz. Türkette ilk 4 5 ay kesilip kesilip geldi bizde ama ben memnunum 35 Mbps internet ve ev telefonuna(1000dk) toplam 87 TL

- Şu anda kullandığım modem ve kablo eski, TurkNet o kablo ve modemi mi kullanacak yoksa yenisini talep edebiliyor muyuz?
-Cayma bedeli taahütün bitiş tarihine ve internet paket fiyatınıza bağlı
-türknetten yenisini talep edebilirsiniz
-onu bilmiyorum maalesef

Aşırı basit Türknet tüm işlemleri kendisi yapıyor şuanki modeminiz destekliyorsa onu kullanabiliyorsunuz cayma bedelinin bir kısmını türknet karşılıyor.

2 yıl boyunca kullandık yeni taahhüt yaptık 60 TL sizce ne kadar olur, arkadaş 450 TL yazmış fiyat indirilemez mi?
taahüt bitmesine kalan günle 60'ı çarpın sonuç yaklaşık değer olarak karşınıza çıkacaktır
2 yıl boyunca kullandık yeni taahhüt yaptık 60 TL sizce ne kadar olur, arkadaş 450 TL yazmış fiyat indirilemez mi?
taahüt bitmesine kalan günle 60'ı çarpın sonuç yaklaşık değer olarak ka
cayma bedelinin bir kısmını türknet karşılıyor.
evet doğru yaklaşık 120TL'sini türknet karşılıyor.

Taahhüt bitmesine kalan günle 60'ı çarpın sonuç yaklaşık değer olarak karşınıza çıkacaktır.

Taahhüt bitmesine kalan günle 60'ı çarpın sonuç yaklaşık değer olarak ka.

Evet doğru yaklaşık 120TL'sini TurkNet karşılıyor.

Bu siteden baktım böyleyse 1 aydır kullanıyoruz 60 TL tabii belki başka ücretlerde vardır 120 TL ve aşağısı buna göre TurkNet karşılayacak peki modem eski olsa ping yüksek olur mu?
Modem normal üstünde turuncu renkle TTNET yazan bir modem, TurkNet'in vermiş olduğu modem 10 TL taksitle veriliyor galiba tam bilmiyorum.

Bu siteden baktım böyleyse 1 aydır kullanıyoruz 60 TL tabii belki başka ücretlerde vardır 120 TL ve aşağısı buna göre TurkNet karşılayacak peki modem eski olsa ping yüksek olur mu?
Modem normal üstünde turuncu renkle TTNET yazan bir modem, TurkNet'in vermiş olduğu modem 10 TL taksitle veriliyor galiba tam bilmiyorum.
eğer bütçeniz elverirse bu modemi önerebilirim:https://www.hepsiburada.com/tp-link...eveyn-kontrolu-vdsl-adsl2-usb-port-p-BD803594

Yeni konular

Geri
Yukarı