Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş

1- 100Mbps kadar sana zaten 95₺ 'ye verecektir (otomatik ödeme talimatı verirsen)
2- Turknetin sitesinden seni aramaları için kayıt oluşturursan onlar görecektir ne kadar hız alabileceğini, Ayrıca cayma bedeli çıkar ve internet iptallerinde düşündüğünden çok daha fazla cayma bedeli çıkabilir tabiki taahhütlü internet kullanıyorsan, yine müşteri hizmetlerini arayarak TTNET'in öğrenebilirsin bir de bir kısmını ödüyordu cayma bedelinin Turk.net bi araştır öyle bi kampanya varsa değerlendirebilirsin.

Bilemedim hocam. Yan apartmanımda bir daire sorguladım. Oturduğum mahalle full fiber altyapı.
Arkadaş bence en iyisi arayıp sorsun ki emin olsun.
Abim türktelekomdan turkcelle geçerken taahütü vardı ve türkcell taahütü ödemişti biz de türkcelle geçmeyi istedik fakat türkcelldekiler taahüt ödemesi fiber varsa yapılabilir demişti.

Abim türktelekomdan turkcelle geçerken taahütü vardı ve türkcell taahütü ödemişti biz de türkcelle geçmeyi istedik fakat türkcelldekiler taahüt ödemesi fiber varsa yapılabilir demişti.
Doğrudur hocam, arkadaş türknete geçiş dediği için direk o taraftan düşündüm. Turkcell vs hiç kullanmadım

Ben şunan evimde Türk Telekom'un 24Mbps'lik VDSL2 tarifesini kullamıyorum TurkNet'e geçiş yapmak istiyorum ancak;
1- Ne kadar hız alırım? Apartmanda boş port olmadığı için kontol edemiyorum.
2- Farklı bir hizmet sağlayıcıya geçtiğim için cayma bedeli öder miyim? (tahaaütün bitişine çok var 135TL gibi bir ücret ödüyorum)
Merhaba, 0850 288 80 81 numaralı hattımızdan sorgulama yapıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Cayma bedelinizin 240 TL'sini faturanıza indirim tanımlayarak karşılıyoruz. Başka Operatörden Geçiş sayfamızı inceleyebilirsiniz. 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı