Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş ne zaman yapılmalı?

Kxvet

Kilopat
26 Haziran 2021 de Türk Telekom sözleşmem son buluyor. Bende denemek için TurkNet'i seçtim. Bugün arayıp durumu anlattım bana imzalayıp göndermem için birkaç belge gönderdiler. Sorun şu eğer belgeleri şimdi gönderirsem 1 aya kala Türk Telekom sözleşmem bozulur mu? Tek istediğim internet bitince uzun süre internetsiz kalamamak. Sözleşmeyi ne zaman gönderirsem problem olmaz?
Bir de eski internet babamın üstünde kayıtlıydı sözleşmede benim ismim yazıyor sıkıntı çıkar mı?

Hat kimin üstüneyse o nakil başvurusu yaptırmalı. Ayrıca cayma ücreti ödememek istiyorsan taahhütün son ayı başvuru yapman yeterli olacaktır yani şuan başvuru yaparsan son faturan hariç bir ücret ödemene gerek kalmayacak, internetinde uzun süreli bir kesinti de yaşanmayacak. Ben de 1 yıldır TürkNet kullanıcısıyım sormak istediğin her türlü kafana takılanı sorabilirsin. TXH11YO41LTT koduyla başvuru yaparsan hem sen, hem ben birer ay ücretsiz internet kullanabiliriz. KYK kredisiyle ödediğim faturalarda bana çok yardımcı olmuş olursun.

Son düzenleme:
Abonelik nasıl geçiyor bilmiyorum ama Türk Telekom'la olan sözleşme bittiğinde internetin kesilmeyecek. Tarifesiz internet başlar. Öbür abonelik başlayana kadar üç beş gün kullandığın internetin faturasını öbür ay ödersin.

Hat kimin üstüneyse o nakil başvurusu yaptırmalı. Ayrıca cayma ücreti ödememek istiyorsan taahhütün son ayı başvuru yapman yeterli olacaktır yani şuan başvuru yaparsan son faturan hariç bir ücret ödemene gerek kalmayacak, internetinde uzun süreli bir kesinti de yaşanmayacak. Ben de 1 yıldır TürkNet kullanıcısıyım sormak istediğin her türlü kafana takılanı sorabilirsin. TXH11YO41LTT koduyla başvuru yaparsan hem sen, hem ben birer ay ücretsiz internet kullanabiliriz. KYK kredisiyle ödediğim faturalarda bana çok yardımcı olmuş olursun.
peki önceki sözleşmem bittiğinde iptal ettirmek için türk telekoma mı gidicem yoksa türknete geçince otomatik çözlüyor mu işler? 2 interneti de aynı anda kullanırsam sıkıntı olur çünkü

peki önceki sözleşmem bittiğinde iptal ettirmek için türk telekoma mı gidicem yoksa türknete geçince otomatik çözlüyor mu işler? 2 interneti de aynı anda kullanırsam sıkıntı olur çünkü
Şimdi siz Turktelekom'a hiçbir şey demeden direkt TürkNet'e başvurunuzu yapacaksınız. Nakil yapmak istediğinizi belirtip hattınızı oraya taşıyacaksınız. Herhangi bir ekstra işlem yapmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı