Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapılmalı mı?

Ev telefonunu kapattırıp sadece internet erişimi almak istiyorum. Bu işlem için sadece TurkNet'i aramak yeterli mi? Altyapım TurkNet için 69 Mbps hız gösteriyor. Türk Telekom marka VDSL modem kullanıyorum.
Birbirini gösteren Spider-Man gibi. İkisi de birbirinden rezalet. Millenicom, Türksat'ya da Netspeed tercih edin.

Bahsetmiş olduğunuz firmaların TurkNet'ten farkları neler? Millenicom hangi internet paketini kullanıyorsunuz?

Türknet ilk önce müşteri hizmetleri kavramını öğrensin belki ondan sonra adam olmaya başlar. O kadar rezil bir firma ki bu benim adres değişikliğimi 3 ayda bile yapamayan beceriksiz bir firma. Millenicom fiber 100 kampanyasını kullanıyorum. 70 MBPS download ve 8 MBPS upload hızına sahibim.

Millenicom, Netspeed, TurkNet 3 firma da 69 Mbps hız sunuyor. Millenicom da kampanya seçiminde yerel altyapı ile Superonline altyapı farkı nedir?

TurkNet'in sitesinde abone ol formu var orayı eksiksiz doldurun kendinize göre. Ardından sizi arayıp kuryenin geleceği günü söyleyip randevu alacaklar belgeleri imzalayıp kuryeye verip abone için sizin tarafınızdan biri şlem kalmıyor. Kurye belgelerin resimlerini merkeze atıyor. Abonelik işlemleriniz başlatılıyor. Yani imzaladığınız belgenin istanbula ellerine somut olarak gitmesine grek yok bu şekilde süreç hızlı ilerliyor.

Şubat ayının sonunda taahhüt bitecek, bittiği zaman TurkNet, Netspeed, Millenicom firmalarından birine geçiş yapacağım ama hangisi bilmiyorum. 3 firma da Telekom'dan her türlü F/P açısından daha iyi.

Millenicom, Netspeed, TurkNet 3 firma da 69 Mbps hız sunuyor. Millenicom da kampanya seçiminde yerel altyapı ile Superonline altyapı farkı nedir?
Altyapı sorgulamada altyapı var gözüküyor ise altyapın VDSL ya da fiber destekliyor demektir. Hangisi varsa onun üzerinden internetini bağlıyorlar işte. Altyapının desteklediği hıza uygun bir paket seç.

Altyapı sorgulamada altyapı var gözüküyor ise altyapın VDSL'ya da fiber destekliyor demektir. Hangisi varsa onun üzerinden internetini bağlıyorlar işte. Altyapının desteklediği hıza uygun bir paket seç.

Taahhütlü kullanmak mı taahhütsüz kullanmak mı daha iyi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…