Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapılmalı mı?

Merhaba, 2 yıllık taahhütlü Türk Telekom ev interneti kullanmaktayım. 27 şubatta sözleşme sona eriyor, TurkNet'e geçiş için ne yapmam lazım Türk Telekom'u ne zaman iptal edip geçişi başlatmalıyım? TurkNet'ten memnun olmayan var mı?
Kardeşim bu arada sözleşme bitiş tarihini acaba Online İşlemler'den mi baktın yoksa Müşteri Hizmetlerine mi sordun?
Sözleşme bittikten hemen sonra mı aramalıyım yoksa bitmek üzereyken mi aramam lazım? Adresimi sorguladığımda maksimum 69 Mbps hız gösteriyor bu da bana yeterli şu anda 16 Mbps kullanıyorum taahhüt bittikten sonra fiyatı en az 120-130 olacak diye TurkNet'e geçiş yapmayı düşünüyorum. İnterneti kapattırmadan ev telefonunu nasıl kapattırabilirim?
Sözleşme bittikten sonra ara tabiki...
salise farkına dahi para kesme hakkına sahip bunlar.

Kardeşim bu arada sözleşme bitiş tarihini acaba Online işlemler'den mi baktın yoksa müşteri hizmetlerine mi sordun?

Online işlemlerden baktım.
Kardeşim bu arada sözleşme bitiş tarihini acaba Online işlemler'den mi baktın yoksa müşteri hizmetlerine mi sordun?

Sözleşme bittikten sonra ara tabii ki...
Salise farkına dahi para kesme hakkına sahip bunlar.

Geçiş yapacağım için Türk Telekom'u aramama gerek var mı? TurkNet'i arayıp durumu anlatıp ev telefonunu kapattırıp kullanmaya devam etmek istediğimi mi söylemeliyim?

Müşteri hizmetlerini arayarak öğren bence, Ben de sözleşmemin ağustos ayında biteceğini düşünüyordum lakin müşteri hizmetleri 1 yıl 5 ay daha var dedi.

Geçiş yapacağım için Türk Telekom'u aramama gerek var mı? TurkNet'i arayıp durumu anlatıp ev telefonunu kapattırıp kullanmaya devam etmek istediğimi mi söylemeliyim?

Ev telefonu meselesi olmasaydı direkt TurkNet ile konuş diyebilirdim fakat Ev Telefonu olayı için aramalısın bence.

Müşteri hizmetlerini arayarak öğren bence, Ben de sözleşmemin ağustos ayında biteceğini düşünüyordum lakin müşteri hizmetleri 1 yıl 5 ay daha var dedi.

Ev telefonu meselesi olmasaydı direkt TurkNet ile konuş diyebilirdim fakat Ev Telefonu olayı için aramalısın bence.

Sözleşme şubatta bittiğinden eminim sürekli paket yenilemek için arıyorlar zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı