Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapılmalı mı?

Merhaba, 2 yıllık taahhütlü Türk Telekom ev interneti kullanmaktayım. 27 şubatta sözleşme sona eriyor, TurkNet'e geçiş için ne yapmam lazım Türk Telekom'u ne zaman iptal edip geçişi başlatmalıyım? TurkNet'ten memnun olmayan var mı?
Türk Telekom'dan memnunum. 35/4 internet alıyorum 100 tl ye.

Türk Telekom'dan memnunum. 35/4 internet alıyorum 100 TL'ye.

TurkNet 100 TL'ye 100 Mbps hız veriyor tabii ki altyapına göre değişir ama daha iyi. Taahhüt bitmek üzere yenilettiğimde 16 Mbps internet paketinin en az 110-120 TL olacağını söylediler.F/p açısından TurkNet daha iyi.
Eğer şu anki paketinden memnunsan yeniletme derim çünkü paket yenilersen taahhütünü yükseltiyorlar.

Paketten memnun değilim o yüzden TurkNet'e geçmek istiyorum.

Nakil yaptırma işlemi dışında TurkNet iyi. Geçen salı günü nakil işlemini başlattım, aynı günde interneti taşıdılar. Ama 6 gündür kurulum ekibi bekliyorum, hepsi ekip yönlendirdik diyor ama kurulum ekibi'ndeki çalışanlar bize talep gelmedi diyor.

Nakil sırasında internet kesiliyor mu? Kurulum vb. ücret ödeniyor mu?

TurkNet 100 TL'ye 100 Mbps hız veriyor tabii ki altyapına göre değişir ama daha iyi. Taahhüt bitmek üzere yenilettiğimde 16 Mbps internet paketinin en az 110-120 TL olacağını söylediler.F/p açısından TurkNet daha iyi.

Paketten memnun değilim o yüzden TurkNet'e geçmek istiyorum.
Hemen Taahhüt'üdün bitmesini beklemen gerek bence...

Geri
Yukarı