Türk Telekom'dan TurkNet'e geçiş yapılmalı mı?

Evde İnternet Paketleri, Kampanyaları ve Fiyatları - Millenicom taahhütlü de var o yüzden sordum. Taahhütlünün ne olduğuunu biliyorum da siz ne kullanıyorsunuz demek istedim. Ev telefonunu kapatıp abonelik geçişi yapmak mümkün mü yoksa hattı kapatıp tekrar mı açmak gerekiyor?
Hocam önceki firmayla aboneliğinizi ne varsa iptal edin. Sonra millenicoma başvurup taahhütsüz fiber 100 kampanyasına katılın. Başvururken illa telefon bağlatmanıza gerek yok.

Hocam önceki firmayla aboneliğinizi ne varsa iptal edin. Sonra Millenicom'a başvurup taahhütsüz fiber 100 kampanyasına katılın. Başvururken illa telefon bağlatmanıza gerek yok.

Abonelik kapattırmadan hat geçişi olmuyor mu? Bazı arkadaşlar geçiş yapacağın firmayı arayıp durumu anlat abonelik taşıma işlemlerini başlatırlar demişti.

Abonelik kapattırmadan hat geçişi olmuyor mu? Bazı arkadaşlar geçiş yapacağın firmayı arayıp durumu anlat abonelik taşıma işlemlerini başlatırlar demişti.
sanırım ev telefonu+internet aboneliğiniz var türk telekomda başka bir firmaya geçiş yaparken bu ikisinide geçirmeniz gerekiyor eğer Türknete geçiş yaparken yalın internet başvurusu yaparsanız geçiş onaylanmıyor o yüzden size kalmış vdsl portumu kaybetmem 1 hafta içerisinde diyorsanız Türk Telekom taahhütünüz bitince tamamen gidip kapattırın.Ardından Türknete veya başka bir firmaya yalın internet başvurusu yapın.

Sanırım ev telefonu+internet aboneliğiniz var Türk Telekom'da başka bir firmaya geçiş yaparken bu ikisini de geçirmeniz gerekiyor eğer TurkNet'e geçiş yaparken yalın internet başvurusu yaparsanız geçiş onaylanmıyor o yüzden size kalmış VDSL portumu kaybetmem 1 hafta içerisinde diyorsanız Türk Telekom taahhütünüz bitince tamamen gidip kapattırın. Ardından TurkNet'e veya başka bir firmaya yalın internet başvurusu yapın.

Evet telefonu+internet aboneliğim var telefonu kapattırıp internet aboneliği açmak istiyorum. VDSL portunu kaybetsem ne olur? Ev telefonu aboneliğini kapattırıp internet abonelik taşımak mümkün değil mi?

Evet telefonu+internet aboneliğim var telefonu kapattırıp internet aboneliği açmak istiyorum. VDSL portunu kaybetsem ne olur? Ev telefonu aboneliğini kapattırıp internet abonelik taşımak mümkün değil mi?
Taşıma işleminde ikisini de aynı anda taşımak zorundasınız. Taşıdıktan sonra telefonu kapattırıp sadece internet ile devam edebiliyor musunuz bunu Türkneti arayıp sorabilirsiniz. VDSL port kaybı yaşamanız durumunda ADSL hizmet almak zorunda kalırsınız bu da yavaş bir internet demek.

Millenicom, Netspeed, TurkNet 3 firma da 69 Mbps hız sunuyor. Millenicom da kampanya seçiminde yerel altyapı ile Superonline altyapı farkı nedir?
Millenicom, Türk Telekom üzerinden internet verebildiği gibi SuperOnline üzerinden de internet verebiliyor. Eğer bölgende SuperOnline fiber varsa o şekilde de hizmet alabilirsin.
Taşıma işleminde ikisini de aynı anda taşımak zorundasınız. Taşıdıktan sonra telefonu kapattırıp sadece internet ile devam edebiliyor musunuz bunu Türkneti arayıp sorabilirsiniz. VDSL port kaybı yaşamanız durumunda ADSL hizmet almak zorunda kalırsınız bu da yavaş bir internet demek.
Taşımasına gerek olmuyor hocam. Ben ev telefonu olarak Türk Telekom ve internet olarak NetSpeed kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı da yok. Eğer ev telefonun taahhüdü biterse kapattırabilirsin. Sorun çıkmaz.

Millenicom, Türk Telekom üzerinden internet verebildiği gibi Superonline üzerinden de internet verebiliyor. Eğer bölgende Superonline fiber varsa o şekilde de hizmet alabilirsin.

Taşımasına gerek olmuyor hocam. Ben ev telefonu olarak Türk Telekom ve internet olarak Netspeed kullanıyorum. Hiçbir sıkıntısı da yok. Eğer ev telefonun taahhüdü biterse kapattırabilirsin. Sorun çıkmaz.

Ev telefonu ile internet aynı zamanda bitecek, yani ev telefonunu Türk Telekom'u arayıp iptal ettirip yalın internet başvurunu geçiş yapacağım firmaya yapsam oluyor doğru mu?

Taşıma işleminde ikisini de aynı anda taşımak zorundasınız. Taşıdıktan sonra telefonu kapattırıp sadece internet ile devam edebiliyor musunuz bunu TurkNet'i arayıp sorabilirsiniz. VDSL port kaybı yaşamanız durumunda ADSL hizmet almak zorunda kalırsınız bu da yavaş bir internet demek.

Boş VDSL port bulmak zor mu hocam? Şu an 16 Mbit paketindeyim yanlış bilmiyorsam zaten ADSL portundayım.
https://www.trendyol.com/turk-telek...2-adsl-2-modem-router-refurbished-p-122325069 bu modemden kullanmaktayım, geçiş yapacağım paket için işimi görür mü?

Ev telefonu ile internet aynı zamanda bitecek, yani ev telefonunu Türk Telekom'u arayıp iptal ettirip yalın internet başvurunu geçiş yapacağım firmaya yapsam oluyor doğru mu?
İstersen de telefon aboneliğin varken de başvuru yapabilirsin. Geçişin bitince kapattırırsın sorun olmaz. Ya da aynı anda bitiyorsa onu kapattırıp sonra da geçiş yapabilirsin. Sorun olmuyor.

İstersen de telefon aboneliğin varken de başvuru yapabilirsin. Geçişin bitince kapattırırsın sorun olmaz. Ya da aynı anda bitiyorsa onu kapattırıp sonra da geçiş yapabilirsin. Sorun olmuyor.

Abonelik kapattırmadan geçiş işlemi yapmak mümkün değil mi? İnternet kesintisi yaşamamak için soruyorum. TurkNet'e geçiş yapmayı düşünüyorum.

Abonelik kapattırmadan geçiş işlemi yapmak mümkün değil mi? İnternet kesintisi yaşamamak için soruyorum. TurkNet'e geçiş yapmayı düşünüyorum.
Zaten eve gelen halihazırda bir hat varsa geçiş yapman gerekiyor. En fazla 10 dakikalık kesinti olur o da geçiş sonrası sağlayıcı'nın verdiği kullanıcı adı ve şifresini giriyorsun. Hem eve ekip gelmez hem de uzun süreli bir kesinti yaşamazsın.
Ha eğer eve 2. bir internet almak istersen sıfırdam başvuru da oluyor. O ayrı mesele.

Geri
Yukarı