Türk Telekom'dan TurkNet'e geçmek

kediseviyom

Picopat
Herkese selamlar dostlar, uzun bir zamandır Türk Telekom kullanıyorum ve cidden artık bunalmaya başladım. Düşük download ve upload sorunu bir yana oyunlarda 300'den aşağı ping göremiyorum. Geçen TurkNet altyapı sorgulama yaptım ve sanırım alta yapımız var, bu işlerden fazla anlamadığım için sizlere danışmak istedim şimdi sorularım şunlar Türk Telekom'dan TurkNet'e geçersem ne kadar bir fiyat ödemem gerekiyor. Halen 2 yıl sözleşmemiz var ve 100 upload ve download hızı vereceklerini söylüyorlar gerçekten verecekler mi yoksa onun bir tık aşağısında bir internet hızımı verecekler ve bilmem gereken bir şeyler varsa söylerseniz sevinirim. Şimdiden herkese teşekkürler.
Aldığım hız fotoğraftaki gibi ama ne internetim hızlı ne pingim.

1609961361094.png

Bu da TurkNet'in bana sunmuş olduğu internet hızı.

1609961373964.png

Aylık 90TL gibi bir ücret ödüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar dostlar, uzun bir zamandır Türk Telekom kullanıyorum ve cidden artık bunalmaya başladım. Düşük download ve upload sorunu bir yana oyunlarda 300'den aşağı ping göremiyorum. Geçen TurkNet altyapı sorgulama yaptım ve sanırım alta yapımız var, bu işlerden fazla anlamadığım için sizlere danışmak istedim şimdi sorularım şunlar Türk Telekom'dan TurkNet'e geçersem ne kadar bir fiyat ödemem gerekiyor. Halen 2 yıl sözleşmemiz var ve 100 upload ve download hızı vereceklerini söylüyorlar gerçekten verecekler mi yoksa onun bir tık aşağısında bir internet hızımı verecekler ve bilmem gereken bir şeyler varsa söylerseniz sevinirim. Şimdiden herkese Teşekkürler.
Aldığım hız fotoğraftaki gibi ama ne internetim hızlı ne pingim.

Eki Görüntüle 820635

Bu da TurkNet'in bana sunmuş olduğu internet hızı.

Eki Görüntüle 820636

Aylık 90TL gibi bir ücret ödüyoruz.

Hocam bu hıza bu parayı ödeten Türk Telekom'u kınamak lazım. Tavsiyem türk.net e geçmeniz. 120 TL cayma bedelinizi ödüyorlar. 1 ayda bedava. Geçiş yapacaksanız baştan sona size yarım ederim. Ben 95 TL'ye net 100 Mbps alıyorum. Sizde aktif alt yapıdasınız bir de 100 Mbps indirme 50 Mbps yükleme hızı bile alabilirsiniz. Keşke sizin kadar şanslı olsam :D .

Söyledikleri hızı verirler altyapında iyi gözüküyor ama Türk Telekom'u arayıp taahhüt iptal ücretini öğrenmen lazım tahminimce oldukça dolgun bir fiyat çıkacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı