Türk Telekom’un AKN’siz İnternet Paketleri Duyuruldu

Netspeed ve Oris telekom haricinde olan internet saglayicilarini tavsiye etmiyorum. Umarim diger ufak şirketlere fiyat yükseltmeleri için baskı uygulamazlar.

Netspeed için başvuru formunu yolladım, bağlantı yapıldığında başvuru süreci ve performansıyla ilgili ayrıntılı bir konu açmayı düşünüyorum. Şu rezilliğe bakın...

Fiyatları uygun olduğu zamanlarda (5'i bir yerde paketi) Superonline önerirdim ama onun da suyu çıktı artık.

Netspeed için başvuru formunu yolladım, bağlantı yapıldığında başvuru süreci ve performansıyla ilgili ayrıntılı bir konu açmayı düşünüyorum. Şu rezilliğe bakın...

Fiyatları uygun olduğu zamanlarda (5'i bir yerde paketi) Superonline önerirdim ama onun da suyu çıktı artık.

Ben geçiş yaptım bir aydan fazla oldu, İnternetim kesilmeden bir sorun yaşamadan başarılı bir şekilde kullanmıştım. İyi ki geçmişim, memnun kalacaksınız.

giphy.gif

Bu halka nasıl davranacaklarını biliyorlar. İlk fatura geldiğinde ne oluyor der sonra alışırlar. Bizde sinir olduğumuz ile kalırız.
2019 yılına giriyoruz halen 4 Mbit satışta ve 60-70 TL.

Ben geçiş yaptım bir aydan fazla oldu, İnternetim kesilmeden bir sorun yaşamadan başarılı bir şekilde kullanmıştım. İyi ki geçmişim, memnun kalacaksınız.

İyi bari sevindim. Binamız yeni zaten. Altyapı konusunda bir sorun çıkacağını sanmıyorum. 75 Mbps desteği var. Kopma olayı her firmada oluyor, deneyimlemesem söylemeyeceğim. Uydunet ve Superonline önerirdim. İkisini de kullandım ve memnundum. Fiyatlar saçmaladı artık, yapacak bir şey yok.

Süperonline de 12 ay sözümüze 25Mbps kotasız AKK yok tarife fiyatı 229TL kampanya fiyatı 89TL, 50Mbps kotasız AKK yok tarife fiyatı 339TL kampanya fiyatı 169TL.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı