Türk Telekom’un AKN’siz İnternet Paketleri Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Türk Telekom’un AKN’siz İnternet Paketleri Duyuruldu
Açıklanan yeni limitsiz paketlerde 4 – 100 Mbit arası internet hızı seçenekleri mevcut. Türk Telekom, geçtiğimiz günlerde AKN’yi kaldırarak herkese tamamen limitsiz ve kotasız internet sağlayacağını duyurmuştu. Fakat bu geçişin detayları verilmemişti. Şirket, yeni ve AKN’siz internet paketi seçeneklerini kendi sitesinde yayınladı. AKN’siz ve kotasız internet paketleri, 4 ile 100 Mbit hızları arasında değişiyor. Aşağıda […]

Devamı: Türk Telekom’un AKN’siz İnternet Paketleri Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

@Ali Güngör bey ben Türk Telekom 50 Mbit 300GB AKN içerikli tarife abonesiyim. Türk Telekom yetkilileri geçtiğimiz günlerde yılbaşından sonra mevcut müşterilerin tarifelerinde AKN var ise kaldırılacak ve sınırsız olacak üstelik ücretlerde değişiklik olmayacak demişlerdi. Bu konudaki son durum nedir bilginiz var mı?

Merak ettiğim bir konu var 3 ay önce TT ile bir sözleşmemiz var 35 Mbps internet aldım ve 50 GB AKN si var benim internetim de bir değişiklik olacak mı? Olacaksa ne gibi bir değişiklik olacak?

Arkadaşlar bende 9 kasımda sözleşmemi yeniledim. Size şunu diyebilirim, sözleşmenizde bir oyun yoksa ücretlerde ve hızlarda değişilik olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı