Türk Telekom'un bina içi döşemeyi yapmıyor

carl.johnson

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni bir eve taşındık. Sitede oturuyoruz, iki blok. 20+20 toplam 40 daire var. Burada mevcutta VDSL var ve 50-66 Mbps arası destekliyor. Bugün Türk Telekom il müdürlüğü proje ekibine gittim. Kendisine adresi verdiğimde sokakta fiber altyapı olduğunu ama bina eski olduğu için kendilerinin döşeme yapmayacaklarını bunun için bizlerin elektrikçi tutmasını istediler. Şimdi yarın bunu yöneticiye bildireceğim ama bana biraz garip geldi bu elektrikçiyi bizim tutmamız. Armuttan fiyat öğrenmek için ilan açtım, duruma anlattığım elektrikçiler işi biraz garipsedi. Biz genelde şirketlere böyle bir şey yaparız diye. Böyle bir şey daha önce başına gelen oldu mu? Sonuçta içeride Türk Telekom abonesi varsa kendileri kazanacak parayı, biz niye verelim ki? Bu işten nasıl yırtabilirim, tavsiyeleri olan var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten Türknet abonesiyim, sitelerinde sadece İstanbul, Ankara ve İzmir'de hizmet verdiklerini söylüyorlar. Ben Antalyadayım maalesef. :(

@Pxn Öyle mi? Hocam ben bunu yarın bir konuşayım o zaman ya. Peki şöyle söyleyeyim, bizlerden para alırlar mı döşeme için? Bir de bina içinde çok vurdulu kırdılı iş olucak mı?
@osmanuzn16 hocam zaten yarın yöneticiyle konuşacağım(tım), ama madem Antalyada Gigafiber varsa önce bunu araştırayım.

Dostlar çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için, gerisini Türknet bölümünden Türknet destek ile halledeceğim. Umuyorum ki gigafiber ile tanışabilirim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı