Türk Telekom'un binadaki kutuya etiket vurması

İnsan0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Vodafone'dan VDSL'e geçiş yaptım 20 gün sonunda, Vodafone pazartesi günü modemi kuracak sonunda. Fakat Türk Telekom binadaki kutuya etiket vurması gerek dediler. Bayiye gittim, TT bayisine adamlar kendi paketini satmaya uğraşmaktan başka hiçbir şey yapmadı. Hangi numarayı aramam gerekiyor? Cidden artık tahammülüm kalmadı.

Siz başvurunuzu yaptıysanız TT ekipleri zaten etiket atmaya gelecektir. Müdürlükten bu konu hakkında yardım isteyebilirsiniz fakat en doğrusu Vodafone'u arayıp durumu anlatmaktır, bizzat Vodafone'un etiket konusunda TT saha ekiplerine iş emri vermesi gerek.

Siz başvurunuzu yaptıysanız TT ekipleri zaten etiket atmaya gelecektir. Müdürlükten bu konu hakkında yardım isteyebilirsiniz fakat en doğrusu Vodafone'u arayıp durumu anlatmaktır, bizzat Vodafone'un etiket konusunda TT saha ekiplerine iş emri vermesi gerek.

Geçen hafta modem geldi etiket yok diye kurmadilar ve 1 haftadır etiket için gelen olmadı hocam. Ve daha öncesinde de 15 gün boyunca her gün aradım meğerse kayıt alan arkadaş pakete modem tanimlamamis vallahi biktirdilar yarın bir arayayım öneriniz için teşekkür ederim.
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun. Herkesin yokuşa süreceği bir yoldasın. Seni pes ettirmek için çok uğraşacaklar. Ama sen dirayetli ol.😀

Vallahi en son hepsini iptal ettirip gidip fazla verip Superonline alacağım az kaldı. Arkadaş 3 gün önce aldı bu gün kurmuşlar çıldıracağım 😶

Yeni konular

Geri
Yukarı