Türk Telekom'un Fazla Hız Vermesi

MrLupin

Hectopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen ay Türk Telekom bağlattırdık. 12 Mbps kamu paketini tercih ettik ve bize bir ay boyunca 24 Mbps hız verdiler. Normal sistemde de 12 Mbps olarak gözüküyor. Bugün ilk fatura geldi ve 89TL fatura gelmiş. Bizim fatura sanırım modemle birlikte 80TL idi. Bu durum normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla fatura mı veriyorlar fazla hız mı? :D 12 Mbps için 90 TL güzel fiyat güzel. :D İlk bilmem kaç ay 24 Mbps deyip yiyorlar milleti işte. Yazık gerçekten.

Ek: Modemle birlikte diye bir şey yok. Yalan hepsi. Abonelik iptalinde modemi alıyorlar. Niye ödedim o zaman dediğiniz zaman da "bu kira bedeliydi yalnız" diyorlar. :D O kira bedelini alma benden gidip kendime modem alayım? Yok olmaz.

86 liraya 75mbit hız alıyorum. Şu firmaya artık para kaptırmayın. Geçin Türk nete millenicoma ne bileyim taahutu olmayan biryere baktınız kazık kapattırın. Nefes alma parası bile alıyor turk telekom
Bizde port sıkıntısı vardı. Türk'e Telekom cihaz falan bağladı. Mecbur baglattik. Yoksa aklımda turknet falan vardı.

Fazla fatura mı veriyorlar fazla hız mı? :D 12 Mbps için 90 TL güzel fiyat güzel. :D İlk bilmem kaç ay 24 Mbps deyip yiyorlar milleti işte. Yazık gerçekten.

Ek: Modemle birlikte diye bir şey yok. Yalan hepsi. Abonelik iptalinde modemi alıyorlar. Niye ödedim o zaman dediğiniz zaman da "bu kira bedeliydi yalnız" diyorlar. :D O kira bedelini alma benden gidip kendime modem alayım? Yok olmaz.
Daha önce türk telekomda çalışmış birisi olarak sadece fiber internette modem kirası var diğer hic bir paketlerinde modem kirası yok ama bayilerin sizden neden modemleri geri istediğini soyliyim . Türk Telekom aylık olarak anlık baskınlar gerçekleştirir mağazalara ve aksesuar satışlarını vbde kontrol eder ancak bu baskınlar dışındaki zamanlarda aksesuar satışlarını haliyle kontrol edemez . 0 modem ücretini pahalı bulanlara bayiler böyle müşterilerden aldığı ikinci el modemleri yine pahalı olsada 0 fiyatından daha uyguna satar . Sonuç olarak bayi müşteriden para vermeden modemini almıştır ve 0 zarar ile iteleyebildiği fiyattan modemi itelemistir. Türk tekekomda aksesuardan herhangi bir komisyon almıyor diye biliyorum . Genel merkez modem iadesi istiyor ise farklı bir durum vardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı