Türk Telekom'un internet kampanyalarının geçerliliği var mı?

Eziyet derken? 14 yıldır Türk Telekom kullanıyorum yüksek fiyatlar dışında hiçbir şikayetim olmadı bu güne kadar. Söylediğiniz firma hangi altyapı ve teknik elemanları kullanıyor araştırmanızı tavsiye ederim.
Boş verin hocam, denizde kum biter bu forumdaki Turknet fetişisti bitmez. Sanki özel bir anlaşma varmış gibi buradaki herkesin elinde, dilinde, klavyesinde Turknet de Turknet. Konuyu açan arkadaşımızın sorduğu soru ile Turknet ne alaka şimdi? Herhangi bir alakası olmasına gerek yok, bu foruma girdiğiniz anda default olarak üzerinize Turknet fanboyluğu giydiriliyor.

Zamanında Turknet 100 lira iken bunlar daha da coşkun bir vaziyette idiler. Sonra 140 lira oldu sesleri biraz kesilir gibi oldu. Şimdi de 170 lira olunca artık ellerinde kalan tek argüman GigaFiber oldu. Mesela adam "altyapım 30 Mbps destekliyor, hangi firmaya abone olayım" diye soruyor. Hooop oradan bir Turknet fanboyu arkadaşımız damlayıveriyor "GigaFiber istiyorum sayfasından talep ilet"
Yahu tamam kardeşim onu da iletir de hele önce bir adamın sorusuna cevap ver değil mi? 30'luk altyapı için 170 liralık Turknet'i de öneremiyor artık kendi de utanıyor ne yapsın.

Bunlar sanıyorlar ki talep gelince yarın ülkenin her yerine GigaFiber döşenmiş olacak. Siirt'teki adam GigaFiber istiyorum deyince oraya giden bir kargo aracına kabloyu verip "gardaş sana zahmet şu kabloyu Siirt'e götürüver de biz de buradan bağlantısını yapalım" diyorlarmış, kesin bilgi.
Ya birader daha ortada adam akıllı omurgası yok bir şeyi yok, istiyorum deyince hemen hallolacak mı? Kimse istemesin demiyorum, şimdi bu argüman üzerinden saldırmayın. Ama önce bir 30'luk altyapıya sahip arkadaşımız da internet sahibi olsun da sonrasını yıllar içerisinde hep birlikte göreceğiz.

Daha önce birkaç kez yazdım. Her şeye her gün zam gelen şu ekonomik ortamda taahhütlü abonelik çok daha avantajlı diye anlattım. Ama bu gibi forumlarda vs Turknet de Turknet diye orgazm olanlar bu zam haberine fena halde bozuldular. E nasıl bozulmasınlar kutsal değerleri sözünde durmadı. 2023 hazirana kadar zam yok deyip 2 ay sonra zammı yapıştırdı.
"Taahhütsüz internet abi yhaaağ", "kendimi taahhüt zincirine bağlayamam moruq yhaağ" diye hava atan süper zekalar şimdi fellik fellik yeni firma arayışında. Ellerinde kalan tek dayanak da dediğim gibi GigaFiber. Yarın bir gün onunla ilgili de olumsuz bir gelişme olursa neye dayanarak Turknet fetişistliği yapmaya devam edecekler acaba?

Boş verin hocam, denizde kum biter bu forumdaki TurkNet fetişisti bitmez. Sanki özel bir anlaşma varmış gibi buradaki herkesin elinde, dilinde, klavyesinde TurkNet de TurkNet. Konuyu açan arkadaşımızın sorduğu soru ile TurkNet ne alaka şimdi? Herhangi bir alakası olmasına gerek yok, bu foruma girdiğiniz anda default olarak üzerinize TurkNet fanboyluğu giydiriliyor.

Zamanında TurkNet 100 lira iken bunlar daha da coşkun bir vaziyette idiler. Sonra 140 lira oldu sesleri biraz kesilir gibi oldu. Şimdi de 170 lira olunca artık ellerinde kalan tek argüman GigaFiber oldu. Mesela adam "altyapım 30 Mbps destekliyor, hangi firmaya abone olayım" diye soruyor. Hooop oradan bir TurkNet fanboyu arkadaşımız damlayıveriyor "GigaFiber istiyorum sayfasından talep ilet"
Yahu tamam kardeşim onu da iletir de hele önce bir adamın sorusuna cevap ver değil mi? 30'luk altyapı için 170 liralık TurkNet'i de öneremiyor artık kendi de utanıyor ne yapsın.

Bunlar sanıyorlar ki talep gelince yarın ülkenin her yerine GigaFiber döşenmiş olacak. Siirt'teki adam GigaFiber istiyorum deyince oraya giden bir kargo aracına kabloyu verip "gardaş sana zahmet şu kabloyu Siirt'e götürüver de biz de buradan bağlantısını yapalım" diyorlarmış, kesin bilgi.
Ya birader daha ortada adamakıllı omurgası yok bir şeyi yok, istiyorum deyince hemen hallolacak mı? Kimse istemesin demiyorum, şimdi bu argüman üzerinden saldırmayın. Ama önce bir 30'luk altyapıya sahip arkadaşımız da internet sahibi olsun da sonrasını yıllar içerisinde hep birlikte göreceğiz.

Daha önce birkaç kez yazdım. Her şeye her gün zam gelen şu ekonomik ortamda taahhütlü abonelik çok daha avantajlı diye anlattım. Ama bu gibi forumlarda vs TurkNet de TurkNet diye orgazm olanlar bu zam haberine fena halde bozuldular. E nasıl bozulmasınlar kutsal değerleri sözünde durmadı. 2023 Hazirana kadar zam yok deyip 2 ay sonra zammı yapıştırdı.
"Taahhütsüz internet abi yhaaağ", "kendimi taahhüt zincirine bağlayamam moruq yhaağ" diye hava atan süper zekalar şimdi fellik fellik yeni firma arayışında. Ellerinde kalan tek dayanak da dediğim gibi GigaFiber. Yarın bir gün onunla ilgili de olumsuz bir gelişme olursa neye dayanarak TurkNet fetişistliği yapmaya devam edecekler acaba?

Hocam sizi fazla germişler :D. Taahhüt konusunda da katılıyorum. Zaten 12. aydan sonra cayma bedeli ödemeden çıkabilme imkanı varken bu dönemde sabit fiyata 2 yıllık interneti vermek kolay değil.

Hocam sizi fazla germişler :D. Taahhüt konusunda da katılıyorum. Zaten 12. aydan sonra cayma bedeli ödemeden çıkabilme imkanı varken bu dönemde sabit fiyata 2 yıllık interneti vermek kolay değil.
Yok germediler de alakalı alakasız her yerde bu kadar yoğun bir Turknet savunuculuğunu anlamsız buluyorum sadece.

Bu arada taahhütün 12. ayını doldurup cayma bedelsiz çıkma diye bir şey yok. Çünkü taahhütten para ödemeden ayrılmak diye bir şey yok. Olsaydı taahhütün mantığına aykırı olurdu zaten. Bütün bunları şurada detaylıca anlattım: 1 yıldan uzun süreli taahhütlerin feshi

Öncelikle merhaba. İnternetimi uzatacağım için Turk Telekom kampanyalarına falan baktım ama onun dışında bir de tam olarak sitesinde bulunmayan sadece Google ile arayarak bulunan bir yer buldum. İçlerine baktığımda fiyat olarak 2 tane sözleşme gördüm. 1. Ve 2. Olacak şekilde sözleşmeler var ve normalde satılan kampanyalara göre daha ucuzlar. Yoksa atladığım bir kısım falan mı var? Ve bunların geçerliliği var mıdır?

O kampanyaları ben TT müdürlüğüne gittiğimizde göstermişlerdi. Yani gerçek. Arayıp sorun.

Bu arada taahhüdün 12. ayını doldurup cayma bedelsiz çıkma diye bir şey yok. Çünkü taahhütten para ödemeden ayrılmak diye bir şey yok. Olsaydı taahhüdün mantığına aykırı olurdu zaten. Bütün bunları şurada detaylıca anlattım: 1 yıldan uzun süreli taahhütlerin feshi

Vaktinde iptal etmeyi düşünüyordum iyi ki etmemişim. Bilgilendirme için teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla bunlar eski fiyatlandırma. Müşteri hizmetlerinden gerekli bilgileri almanız daha sağlıklı olur. Zira sitede baktığınız tarifeleri onaylayacak bir yer yok.

Eski değil dostum ya yanlarında tarihleri falan var galiba geçerliliği var.

O kampanyaları ben TT müdürlüğüne gittiğimizde göstermişlerdi. Yani gerçek. Arayıp sorun.

Teşekkürler dostum gidip kendim soracağım geçen çünkü bana yüksek bir fiyat talep edildi bu fiyatlara göre.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı