Türk Telekom'un internet kampanyalarının geçerliliği var mı?

royttze

Hectopat
Öncelikle merhaba. İnternetimi uzatacağım için Turk Telekom kampanyalarına falan baktım ama onun dışında bir de tam olarak sitesinde bulunmayan sadece Google ile arayarak bulunan bir yer buldum. İçlerine baktığımda fiyat olarak 2 tane sözleşme gördüm. 1. Ve 2. Olacak şekilde sözleşmeler var ve normalde satılan kampanyalara göre daha ucuzlar. Yoksa atladığım bir kısım falan mı var? Ve bunların geçerliliği var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla bunlar eski fiyatlandırma. Müşteri hizmetlerinden gerekli bilgileri almanız daha sağlıklı olur. Zira sitede baktığınız tarifeleri onaylayacak bir yer yok.

Bence Türk Telekom eziyetinden hazır taahhüdünüz bitmişken kurtulup TurkNet'e geçmelisiniz.

Eziyet derken? 14 yıldır Türk Telekom kullanıyorum yüksek fiyatlar dışında hiçbir şikayetim olmadı bu güne kadar. Söylediğiniz firma hangi altyapı ve teknik elemanları kullanıyor araştırmanızı tavsiye ederim.

Eziyet derken? 14 yıldır Türk Telekom kullanıyorum yüksek fiyatlar dışında hiçbir şikayetim olmadı bu güne kadar. Söylediğiniz firma hangi altyapı ve teknik elemanları kullanıyor araştırmanızı tavsiye ederim.
Zaten biliyorum neyin ne olduğunu fakat fazla para ödemeye gerek var mı ? Adamlar başkasının altyapısını sahibinden daha ucuza veriyor. Ben de 10 yıl kullandım şikayetim olmadı tabii ki ama 80tlye 16mbps kullanırken 100tlye 100mbps’ye geçmiştim. 🙂

Evet eziyet. Şubelerin yem gördüğü anda inanlara yanlış bilgiler vererek yeni taahhütler yapması veya cihazlar satması, düşük hızlar, başka sağlayıcıları sabote etme, gereksiz fahiş fiyatlar... 40 tane daha neden sayabilirim neden eziyet olduğu ile ilgili. TürkTelekom'un altyapısına sadece TürkTelekom müdahale edebilir. TürkNet kendi altyapısında kendi müdahale eder. Ucuza daha iyi alternatifleri varken evet bu bir eziyet ve dolandırıcılıktır.

Zaten biliyorum neyin ne olduğunu fakat fazla para ödemeye gerek var mı? Adamlar başkasının altyapısını sahibinden daha ucuza veriyor. Ben de 10 yıl kullandım şikayetim olmadı tabii ki ama 80TL'ye 16Mbps kullanırken 100TL'ye 100Mbps'ye geçmiştim. 🙂

Haklısınız fakat teknik konuda hala Türk Telekom'dan yanayım.

Evet eziyet. Şubelerin yem gördüğü anda inanlara yanlış bilgiler vererek yeni taahhütler yapması veya cihazlar satması, düşük hızlar, başka sağlayıcıları sabote etme, gereksiz fahiş fiyatlar... 40 tane daha neden sayabilirim neden eziyet olduğu ile ilgili. Türk Telekom'un altyapısına sadece Türk Telekom müdahale edebilir. TurkNet kendi altyapısında kendi müdahale eder. Ucuza daha iyi alternatifleri varken evet bu bir eziyet ve dolandırıcılıktır.

Bunları araştırarak en doğru sonuca ulaşabilirken neden şubeleri tercih ediyorsunuz? Söylediğim gibi fiyatlar konusunda katılıyorum. Bahsettiğiniz firmanın kendi altyapısı olmaması dışında bir sorun yok :D.

Bunları araştırarak en doğru sonuca ulaşabilirken neden şubeleri tercih ediyorsunuz? Söylediğim gibi fiyatlar konusunda katılıyorum. Bahsettiğiniz firmanın kendi altyapısı olmaması dışında bir sorun yok :D.
Neden herkesi profesyonel internet kullanıcısı düşünüyorsunuz? Oraya sadece forum üyeleri kullanmıyor. Yetişkin insanların büyük bir çoğunluğu hala şubelerde iş yapıyor. TT'nin yaptıklarının hiçbir açıklaması yok.

Ayrıca TürkNet'in kendi altyapısı var. TT'nin 100-50Mbps yi verdiği fiyata TürkNet Gigabit simetrik internet sunuyor hocam.

Haklısınız fakat teknik konuda hala Türk Telekom'dan yanayım.

Teknik konuda gerçekten Türknet müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor arkadaşımın yaşadığı sıkıntıdan biliyorum. Çocuk en sonunda Türk Telekom’u aradı onlar geldi 2 günde yaptı TürkNet’in 1 ayda yapamadığı onarımı.

Neden herkesi profesyonel internet kullanıcısı düşünüyorsunuz? Oraya sadece forum üyeleri kullanmıyor. Yetişkin insanların büyük birçoğunluğu hala şubelerde iş yapıyor. TT'nin yaptıklarının hiçbir açıklaması yok.

Ülkemizde bunları yapmayan firma yok. Arkadaşın konusundan uzaklaşmamak adına tartışmayı sonlandırma taraftarıyım.

Ayrıca TurkNet'in kendi altyapısı var. TT'nin 100-50Mbps'yi verdiği fiyata TurkNet Gigabit simetrik internet sunuyor hocam.

Kendi sitesinden baktım toplamda 10 civarı ilde altyapısı var. Hala çoğunlukla kiralık altyapı kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı