Türk Telekom'un komik taahhütsüz fiyatları

DeSeRT_TR

Hectopat
Daha fazla  
Bugün TTNET'i aradım taahhüdüm bittiği için, bana dediği şey 16 Mbit taahhütsüz fiyatı 250 lira, indirimli 124 lira 😂 Turkcell Superonline 50 Mbit'i 104 lira demişti. Bunlar hakikaten uçmuş. Düşünmek istediğimi söyleyip telefonu kapattım 😳 Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Sizce taahhüt yenileyeyim mi?

TTNET üzerinden taahhüt yenilemeni tavsiye etmiyorum. TurkNet'e geçebilirsin. Bildiğim kadarıyla 1000 Mbps hıza kadar 100 TL'ye veriyor.

Bugün TTNET'i aradım taahhüdüm bittiği için, bana dediği şey 16 Mbit taahhütsüz fiyatı 250 lira, indirimli 124 lira 😂 Turkcell Superonline 50 Mbit'i 104 lira demişti. Bunlar hakikaten uçmuş. Düşünmek istediğimi söyleyip telefonu kapattım 😳 Böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Sizce taahhüt yenileyeyim mi?
O sırada (altyapı uygunsa) 1000 Mbps'yi taahhütsüz bir şekilde 100 TL'ye veren Turknet:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@DeSeRT_TR Türk telekom gerçekten saçmalıyor. Ben değiştirmeyi düşünüyorum fakat internet anlaşmamız 2 yıllıkmış, 1 yıl oldu yeni çıkan kanuna göre iptal ettirebiliyoruz ama ne diyecekler bakalım.

Bütçen varsa superbox tavsiye.

Yeni konular

Geri
Yukarı