Çözüldü Türk Telekom'un konnektöre bağladığı kablo nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Erenkkkn

Decapat
TurkNet'ten dün internet aldım bugün iste Türk Telekom gelip konnektöre kablo bağladı bu kablo ne işe yarıyor? CAT 6 ile bağlantı yapacağım evime gelecek TurkNet ekiplerinin bu kabloyla işi var mı?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-30 at 16.01.03.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-30 at 16.01.03.jpeg
    113,4 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
TurkNet'ten dün internet aldım bugün iste Türk Telekom gelip konnektöre kablo bağladı bu kablo ne işe yarıyor? CAT 6 ile bağlantı yapacağım evime gelecek TurkNet ekiplerinin bu kabloyla işi var mı?
Etiketleme yapmış, yani Telekom kendi tarafından size bir port tahsis etmiş. Turknet gelince telin diğer 2 ucunu sizin daireye giden hatta bağlayıp modem kurulumu yapacak.
Etiketleme yapmış, yani Telekom kendi tarafından size bir port tahsis etmiş. Turknet gelince telin diğer 2 ucunu sizin daireye giden hatta bağlayıp modem kurulumu yapacak.

Çözüm
Hocam hat yok CAT 6 kablo uzattım konnektöre CAT 6 kabloya bağlayabilir mi bunu?

vdsl
Cat 6 kabloyu keserler, 2 teline bağlantı yaparlar. Yukarıda daireden de ucu kesip aşağıda bağlantı yaptığınız aynı renk iki tele priz yada rj11 uç yaparsınız.

Merak etti TurkNet'e geçmekle iyi yapmışsınız bu arada.

Anladım hocam sağ olun yardım için.

Cat 6 kabloyu keserler, 2 teline bağlantı yaparlar. Yukarıda daireden de ucu kesip aşağıda bağlantı yaptığınız aynı renk iki tele priz yada rj11 uç yaparsınız.
hocam aktifseniz size bir sorum daha var discord kullanıyor musunuz oradan konuşalım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı