Türk Telekom'un rezalet internet hızı

Tamam, hızınızı sorgular mısınız?

Ekran Görüntüsü - 2024-03-23 18-41-55.png

Internet hızı nasıl? Ben Türk Telekom'da paketim 12Mbps olmasında rağmen hayatımda hiç 12Mbps görmedim. Hep 8-9 civarında takılıyordu. Dedikleri hızı verebiliyorlar mı?
Az önce tekrar hız testi yaptım. 24Mbps lik paketimizde 22-24Mbps oluyor. Dedikleri hızı veriyorlar.

Az önce tekrar hız testi yaptım. 24Mbps'lik paketimizde 22-24Mbps oluyor. Dedikleri hızı veriyorlar.

Açıkçası direkt bir Superonline kullanıcısından bunu duymak içimi ferahlattı. Ben ne kadar önemsemesemde ailem yıllardır Türk Telekom kullandığı için güvenmiyor. Zamanında Superbox kullanmışlar ilk çıktığı zamanlarda. O zamanlardan kalma bir kırgınlık var Turkcell'e. Tekrardan ailem ile konuşup Superonline'a geçirtmeyi deneyeceğim.

Açıkçası direkt bir Superonline kullanıcısından bunu duymak içimi ferahlattı. Ben ne kadar önemsemesemde ailem yıllardır Türk Telekom kullandığı için güvenmiyor. Zamanında Superbox kullanmışlar ilk çıktığı zamanlarda. O zamanlardan kalma bir kırgınlık var Turkcell'e. Tekrardan ailem ile konuşup Superonline'a geçirtmeyi deneyeceğim.
Umarım kötü bir hizmet sunmazlar. Kolay gelsin.

Hocam Vodafone veya Superonline fiberi yok mu binada, sorgulamış mıydınız?

Türk Telekom'un 2.4 GHz'i rezalet. 10-20 downloadda kalıyor 100 Mbps internet. Ama 5 GHz baglaninca zaman zaman 105-110 bile veriyordu Speedtest'lerde.

Hocam Vodafone veya Superonline fiberi yok mu binada, sorgulamış mıydınız?

Sorgulattım. Fiber yok binada.

Türk Telekom'un 2.4 GHz'i rezalet. 10-20 downloadda kalıyor 100 Mbps internet. Ama 5 GHz baglaninca zaman zaman 105-110 bile veriyordu Speedtest'lerde.

Türk Telekom'un kendi verdiği modemler rezalet diye yorumladım. TP-Link'ın AC1200 modeli var bende, kendilerini bir defasında Wi-Fi problemi için aramıştım. TP-Link Türk Telekom modemleri için Türk Telekom ile iletişime geçilmesi gerektiğini söyledi. Türk Telekom ise sorumlusunun TP-Link olup onlarla görüşmemizi söyleyip bizi ortada bırakmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı