Türk Telekom'un yaptığı çalışma nedir?

Güncelleme : Geçen günlerde Türk Telekom Destek Twitter hesabına verdiğim belge hakkında bilgi almak istedim onlarda müdürlük ile iletişime geçip bilgi alacaklarını söylediler dün aradılar çalışmanın hala bitmediğini söylediler. Bugün eve gelirken şuan bağlı olduğum eski telefon dolabının hemen karşı kaldırımına T7 dolap koymuşlar hemen yanında T23 hazır betonarme boşluğu duruyordu. Şuan oturduğum semtin her noktasında T7 yada T23 dolap görüyorum.
Muhtemelen mevcut hattınız da o yeni kurulan Tip serisi kabinlerden birine aktarılacak. Yani çok yüksek ihtimalle VDSL'e geçilecek. Sonrasında fiber için çalışmalar başlayabilir.

İlk fotoğraf Ağustos başından. Az önce eve gelirken hemen bağlı olduğum telefon dolabının karşısına yeni dolap ve dolap boşluğu gelmiş kazı izleri daha kapatılmamış bile. İstanbul'dayım E5 otoyoluna 15dakikalık mesafede oturuyorum. Bulunduğum semtte sadece sitelerde Fiber var. Geri kalan kısım ADSL yada düşük hızlı VDSL kullanıyor.

Güncelleme : Bugün Telekom müdürlüğüne gidip belge hakkında bilgi aldım. Bölgemden sorumlu şefi arayıp bilgi aldı "Ocağa kadar bitirmeyi planlıyorlarmış ama tam bir vakit veremiyorlar şuan" dedi. Verdiğim belge Planlama aşamasına geçmiş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı