Türk Telekom'un Yeni Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı!

Gerçekten şaka gibi Türk Telekom diyoruz yaptıklarına bak fiyatları kaç katına çıkarmışlar. Size önerim bundan sonra TürkNet kullanın. Bunlar fiyatları hep uçuracak.

Bu devletin kurumlarına umut bağlamayı bıraktım.

Şimdi Türk telekom rekabet kurumuna şikayetçi olur. Diğer küçük firmalara yapılan indirimler kalkar.
Tüm İnternet sağlayıcıları bu fiyatlandırmaya geçiş yapar.

Yandaş Araplar geldi. Ülkeden kredilerini çektiler. Aynı şekilde çok ucuza devletten bu kurumu satın aldılar.
Ondan sonra bankalardan aldıkları borçları ödemeyip kaçtılar. Bankalar da borçlarını böyle çıkarıyor.

Son düzenleme:
IMG_8227.JPG

Sadece bunu buraya bırakmak istiyorum başka yapacağım yorum yok.

24 Mbs 50 Gb AKN'li internet fiyatları zaten 80 tl civarıydı. Akn bitince hız 8 Mbs düşüyordu. Nerede limitsiz internet? Yapılan röpörtajda hızları hiç dile getirmemişti, bunun içinmiş demekki.

Bu devletin kurumlarına umut bağlamayı bıraktım.

Şimdi Türk telekom rekabet kurumuna şikayetçi olur. Diğer küçük firmalara yapılan indirimler kalkar.
Tüm İnternet sağlayıcıları bu fiyatlandırmaya geçiş yapar.

Yandaş Araplar geldi. Ülkeden kredilerini çektiler. Aynı şekilde çok ucuza devletten bu kurumu satın aldılar.
Ondan sonra bankalardan aldıkları borçları ödemeyip kaçtılar. Bankalar da borçlarını böyle çıkarıyor.
Sanirim en kotusunu dusunmemiz gerekiyor. Dediginiz gibi olursa internet hizi konusunda bir distopya icinde yasayacagiz.

Sony Türkiye geçenlerde bir oyun satıcı şirketin açtığı davadan sonra, Düşük fiyatlı oyun satıyorsun diye ceza kestiler. Şahsen rekabet kurulundan aynı yöntemi İnternet sağlayıcılarına da yapmasını bekliyorum.
Sony Eurasia'ya kesilen cezayı yanlış yorumlamamak lazım

Eki Görüntüle 350927
Türk telekom kendisi fiyatları rekabet edilecek seviyelere çekmeli. Söylediğiniz gibi bir durum olursa, ayaklanma olur. Hoş şeyler olmaz.

Bu fiyatlar BTK onayından geçmeden sunulmuyor. BTK onayladığına göre dediğim şeylerin olmayacağını söylemek kendinizi kandırmaktan başka bir şey değil. Ayriyeten devletin ve şirketlerin büyük borçları var. Bu borçları kapatmak için vergiler ve fiyatlandırmalar da zam yapmaları gerekiyor. Mart ayından sonra asıl zamları göreceğiz. Seçime kadar idare edebilecekleri kadar ediyorlar. KDV ve ÖTV ile hayatta kalan devlet ürün ve hizmetlere zam yapmadan maalesef uzun süre daha dayanamayacak.

Ayriyeten devlet ve bazı kesimler hak yürüyüşünü Terörizm olarak adlandırıyor. O hak arayan insanlar da cesaret ve istek kalmadığını hatırlatmak isterim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı