Türk video izleme site önerileri

Blodiy

Hectopat
Merhabalar, YouTube Türkiye rezaletinden sonra bir arayışa girdim. Video izlenebilen / yüklenebilen Türk sitelerine bakıyorum. Eğer ki çok güzel bir site bulursak bunu Türkiye'ye yaymaya çalışalım.

YouTube gibi siteler kullanıcıları elinde tutmak için çok fazla izlenen kanallara sözleşme misali para teklifi yapıyor yani o kanalları çelebilmek ve reklam sistemini abartmadan yapmak bir hayli zor
Dostum işe bi şekilde başlamamız gerek eğer kendimizi buna zorunlu görürsek geri adım atarız.
Üç beş kişiyle olacağını sanmıyorum

Bunu 3 5 kişi ile yaymak mümkün değil. Örnek bir X Türk markası olsun. Öncelikle bu markanın sağlam reklam yapması lazım ki Türkiye çapında duyulsun. Özellikle Türk Youtuber arkadaşlar bu platforma geçmeli ki Türk izleyiciler de bu platformu tercih etmeye başlasın. Türk arkadaşların bunu tercih etmesi için de maalesef ki güzel bir ödenek alması gerekir.

Bunu 3 5 kişi ile yaymak mümkün değil. Örnek bir X Türk markası olsun. Öncelikle bu markanın sağlam reklam yapması lazım ki Türkiye çapında duyulsun. Özellikle Türk Youtuber arkadaşlar bu platforma geçmeli ki Türk izleyiciler de bu platformu tercih etmeye başlasın. Türk arkadaşların bunu tercih etmesi için de maalesef ki güzel bir ödenek alması gerekir.
Dostum zamanında Youtube'da 0'dı. YouTube nasıl bu ünlü oldu peki?

Geri
Yukarı