Türk yapımı oyun önerisi

husoreiz16

Femtopat
Daha fazla  
Başlıktaki soru Erzurum veya Pottentia iyi mi? Varsa başka ne var? Şimdiden sağ olun
Not: Korku oyunu olmasın, başka kriterim yok. Hikaye olur, aksiyon olur, spor olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erzurum çok buglu diyorlar alacaktım steamdan oyun kartlarını satıp para biriktirmeye başladım 2 TL em var ama çok sorunlu dediler almamaya karar verdim. Türk oyunu olayına gelecek olursak tuhaf deprem, Mount and Blade serisi, remnants of naezith, conarium. Yalnız conarium korku olabilir olmayadabilir korkuysa kusura bakma. Hepsi Türk yapımıdır.

Erzurum çok buglu diyorlar alacaktım steamdan oyun kartlarını satıp para biriktirmeye başladım 2 TL em var ama çok sorunlu dediler almamaya karar verdim. Türk oyunu olayına gelecek olursak tuhaf deprem, Mount and Blade serisi, remnants of naezith, conarium. Yalnız conarium korku olabilir olmayadabilir korkuysa kusura bakma. Hepsi Türk yapı mıdır?

Hocam konu ile alakalı değil ama nasıl o şekilde para biriktiriyorsunuz? 5 10 TL biriktirmek ne kadar zmanınızı alıyor?

Erzurum kendi orijinalliğini ortaya koyamamış ve milli duyguları sömürmek adına her dakika türkü çalıp konuşmaları şiveli yapan bir oyun. Oyun fena değil, eğlenceli bile olabilir ama azıcık Survival oyun oynadıysan, The Long Dark gibi, oyundan kolayca sıkılabilirsin. Ben şahsen sevdim oyunu ama kendi orijinalliğini koyamamış, para sömürmek adına çıkmış gibi gözüküyor.

Pottentia bana göre biraz daha iyi. Her ne kadar animasyonlar çok kaliteli olmasa da seslendirme ve hikayesiyle gayet güzel. Çatışma beklentimin altındaydı ama fena değil, şans verebilirsin.

Başka bir oyun bilmiyorum, bilen arkadaşlar söyleyecektir.

Hocam konu ile alakalı değil ama nasıl o şekilde para biriktiriyorsunuz? 5 10 TL biriktirmek ne kadar zmanınızı alıyor?
Şimdi bak benim steamda 50 tane oyunum var ve bu oyunlar oyun içinde yaptıklarınız bazı şeyler için size kartlar veriyor. Sende ister bunu satıyorsun ister saklıyorsun ben satıyorum şahsen sattım sattım ve en sonunda bir kez 7 TL biriktirdim ama her şeyi sattım 5-6 tane kart ve CS:GO daki tüm skinler tüm skinler dediğim 5 tane falan gittim o paralara Half-Life 2, Sniper Ghost Warrior 2 aldım. Birde Dude simulator aldım ve Dude Simulator da Kart kazandım ve oyunu iade ettim kartı sattım para kazandım aynı anda oyunu iade ettim param geri geldi Kar yaptım ama dersen ki iade falan uğraşamam al bir tane oyun oyna kart al sat paranı biriktir yeni oyununu al çok oynamazsan 10 TL bir kaç ay sürecektir.
Çünkü kartlar çoğunlukla 0.30 kuruş gibi oluyor

Geri
Yukarı