Türkçe %60 klavye önerisi

emirkagann

Femtopat
Daha fazla  
Bir klavye ariyorum. Kablolu (dungleli) ve kablosuz (Bluetooth) destekli olursa iyi olur. %60 olarak Türkçe bir Q klavye bulmak zor. Yardım etmenizi rica ederim.

Berbat bir ürün. Daha açıklamada 1 tane doğru bilgi görmek zor. Bu paraya üstüne böyle bir klavye almak saçmalık olur. Switch bilgisi bile verilmemiş. Membrane ise onu bari söyleselermiş.
Gidip sorarak mağazadan aldım. Medimarkt mağazalarında satılıyor detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Gidip sorarak mağazadan aldım. Medimarkt mağazalarında satılıyor detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Bu paraya yine de saçmalık olur almak. Kaliteli Membrane bile önermezken kalitesiz bir Membrane üstüne bu bütçeye niye önerelim ki.

Ayrıca Mediamarkt'da çalışan insanların yarısı lise mezunu prim için ürün övenlerden başkaları değil. Doğru bilgi bile vermemişlerdir.

Ben kendi önerimi yaptım lütfen karışmayın sizin öneriniz varsa yazın. Bu arada ghosting 16 tuş filan heralde.

Önerdiğiniz ürün kötüyse karışırım. Forum burası. Tartışmak için var. İnsanlara doğru ürün önermek için buradayız.

Yeni konular

Geri
Yukarı