Türkçe %60 klavye önerisi

Bu paraya yine de saçmalık olur almak. Kaliteli Membrane bile önermezken kalitesiz bir Membrane üstüne bu bütçeye niye önerelim ki.

Ayrıca Mediamarkt'da çalışan insanların yarısı lise mezunu prim için ürün övenlerden başkaları değil. Doğru bilgi bile vermemişlerdir.
Niye bu kadar sinirlendiniz? Baya bilgi verdiler bana ghosting tuşları vs. Bu arada bu kaynağı nereden biliyorsunuz daha hangi mağazaya gitmediğimi bilmeden?

Niye bu kadar sinirlendiniz? Baya bilgi verdiler bana Ghosting tuşları vs. Bu arada bu kaynağı nereden biliyorsunuz daha hangi mağazaya gitmediğimi bilmeden?

Kaynağı direkt çalışanlardan aldım. Orada sizce eğitimli biri çalışır mı? Ayrıca satış üzerinden prim alıyorlar. Günümüzde Ghosting ürünler de zaten çok yaygın fazla övülecek bir özellik değil.

Önerdiğiniz ürün kötüyse karışırım. Forum burası. Tartışmak için var. İnsanlara doğru ürün önermek için buradayız.
Bence iyi tuş sesleri filan bana baya iyi geliyor. Bileği koymak için aparat filanda var niye kötü diyorsunuz? Ürünün neyini beğenmediniz?

Kaynağı direkt çalışanlardan aldım. Orada sizce eğitimli biri çalışır mı? Ayrıca satış üzerinden prim alıyorlar. Günümüzde Ghosting ürünler de zaten çok yaygın fazla övülecek bir özellik değil.
Hangi mağazanın çalışanı acaba?

Bence iyi tuş sesleri filan bana baya iyi geliyor. Bileği koymak için aparat filanda var niye kötü diyorsunuz? Ürünün neyini beğenmediniz?

Dostum switchi nedir biliyor musun? Yok. Kalitesiz Membrane bir klavye. Aynı sistemli 2 Rampage klavye kullandım. Ne olduğunu biliyorum da konuşuyorum. Ayrıca sinirlendiğimi nereden çıkarttınız anlayamadım.

Hangi mağazanın çalışanı acaba?

Bilgi verip kişiyi zan altında bırakmak istemem.

Bu arada isim karışıklığı olmuş benim aldığım ürün: Rampage Kb-rx7 Alpor Pro Siyah Rgb Q Gaming Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bunu öneriyorum ilk attığım linki dikkate almayınız

...

Dostum switchi nedir biliyor musun? Yok. Kalitesiz Membrane bir klavye. Aynı sistemli 2 Rampage klavye kullandım. Ne olduğunu biliyorum da konuşuyorum. Ayrıca sinirlendiğimi nereden çıkarttınız anlayamadım.

Bilgi verip kişiyi zan altında bırakmak istemem.
Ben bilmiyorum kalitesiz olduğunu nereden anlıyorsunuz? Ben kullanıyorum niye bir sorun yok?

Bu arada isim karışıklığı olmuş benim aldığım ürün: Rampage Kb-rx7 Alpor Pro Siyah Rgb Q Gaming Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bunu öneriyorum ilk attığım linki dikkate almayınız

...

Ben bilmiyorum kalitesiz olduğunu nereden anlıyorsunuz? Ben kullanıyorum niye bir sorun yok?

İkisi de birebir aynı ürünler. Yalnızca kasa farklı. Sitesinde bile düzgün veri kullanılmamış.

Ürün Çin'den getirtilip üzerine marka basılıp satılan ürün. İki dakika arasanız bulabilirsiniz eğer hepsini alıp marka basmadılarsa. Zaten Rampage'in Membrane'larının ne kadar kaliteli olduğu aşikar.

İkisi de birebir aynı ürünler. Yalnızca kasa farklı. Sitesinde bile düzgün veri kullanılmamış.

Ürün Çin'den getirtilip üzerine marka basılıp satılan ürün. İki dakika arasanız bulabilirsiniz eğer hepsini alıp marka basmadılarsa. Zaten Rampage'in Membrane'larının ne kadar kaliteli olduğu aşikar.
Anladım hocam. Dediğiniz şeyi anlayabiliyorum Monster Notebook firması da gamepadleri için aynı şeyi yapıyor. Benim acil klavyeye ihtiyacım vardı soruşturup aldım. Öyle diyorsanız öyledir iyi geceler.

Herkese teşekkürler fiyat bütçem 1.000 lira bandı İngilizceye de kabulum çoğu kişi %60 olmayan ve kablolu klavyeler önermiş ama yine de teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı