Türkçe dil desteği veya yaması olan oyun önerisi

The Forest oyununu tek başınıza oynayabilirsiniz. Fakat eğer survival oyun delisi değilseniz tek başınıza bir yerde sonra sıkar. The Forest o yüzden Co-op öneriliyor.

The Forest oyununu tek başınıza oynayabilirsiniz. Fakat eğer survival oyun delisi değilseniz tek başınıza bir yerde sonra sıkar. The Forest o yüzden Co-op öneriliyor.
survival sevmiyorum o yüzden ark indirmiyorum grafikleri iyi ama ben hayatta kalma oyunlarını beceremem ki cidden çok zor mu ona göre indireceğim tavsiye verir misin? Hayatta kalma oyunları zor mu yani bi long dark indireceğim o kadar ama zor değilse ark da indirebilirim
Yok öyle bir şey yok çıkmayacak 5 senedir beklerim yok arkadaş gelmiyor oyun :D
İllaki bu sene çıkacak bu sefer kesin iflas ederler yoksa Warband dan para kazandıklarını sanmıyorum cidden adamlar kaç senedir uğraşıyorlar bu sene çıksın hayırlısıyla alacağım warband bana zor gelmişti :D Direk krallık kuruyordum bu sefer ordum ful olunca krallığa yönelicem :D

ARK biraz karmaşık bir oyun ama The Long Dark gayet güzel oyun. Oynamanı tavsiye ederim.
Arkı baya sevdim videolarını izledim oynayacağım ç
NFS Most Wanted 2012'yi denedin mi ?
Forza horizon 3 ile 4 bana yeterli olacaktır :D onu kendi bilgisayarımda oynamıştım yemin ederim oynadığım en zor oyunlardan :D
Arkı baya sevdim videolarını izledim oynayacağım long darkı da çözerım bir şekilde gaza geldim :D

Forza horizon 3 ile 4 bana yeterli olacaktır :D onu kendi bilgisayarımda oynamıştım yemin ederim oynadığım en zor oyunlardan :D

Merhaba arkadaşlar, şu oyunlar dışında türkçe yaması olan veya türkçe destekleyen oyun önerisi verir misiniz? Bu arada hikayesi olmayan yani önemsiz olan Steep tarzı oyunlar da olabilir Online dayalı oyunlar demek istediğim anlayın işte paralı yama veya parasız sorun olmaz grafikleri iyi olsun oyunun yani bayağı iyi grafikli olanlardan şimdiden teşekkürler şimdiden.

Oyunlar şunlar: Far Cry 4, Far Cry Primal, Witcher 3, quantum break, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Battlefront 2, Call of Duty wwıı, Dying Light, Doom, Grand theft Auto V, frostpunk, l. A. Noire, Max Payne 3, middle Earth - Shadow of mordor, Mortal Kombat X, thief Simulator, vampyr, Forza Horizon 3, Forza Horizon 4, assasin's Creed Unity, assasin's Creed Syndicate, ryse son of Rome, Hellblade: Senua's Sacrifice, The Long Dark, Battlefield 4, Battlefield 1, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Kingdom Come: Deliverance, assasin's Creed oddysey, assasin's Creed Origins arkadaşlar işte bunlar dışında türkçe yama veya türkçe destekleyen korku dışında oyun varsa önerilere açığım şimdiden çok teşekkürler. Tekrar söylüyorum grafikleri AC Origins gibi olanlardan sistem dostu oyunları zaten oynuyorum :d.

Kardeşim AC orijins veya da oddyseynin Epic Games veya Steam'de türkçe desteği bulunmuyor. Türkçe destediği bulunduğunu nereden çıkardın.

Geri
Yukarı